Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
7843 |
1948 zamek w Lanckoronie, rzadka całostka z obiegu pocztowego z Błaszek. | Fi.Cp105 |
| 200 PLN | |
7844 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 7 - Eliza Orzeszkowa wysłana 27.8 z Siedlec do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp106 |
| 50 PLN | |
7845 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 6 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 25 PLN | |
7846 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 19 Leon Wyczółkowski, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 25 PLN | |
7847 |
1948 wydanie ilustrowane, kartka z ilustracja nr 16 - Władysław Reymont. | Fi.Cp106 |
| 30 PLN | |
7848 |
1948 całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
7849 |
1948 wydanie ilustrowane - walczące trzy orły, zestaw 13 sztuk obiegowych całostek z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp106 |
| 280 PLN | |
7850 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1584,-), bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp106 |
| 1 400 PLN | |
7851 |
1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 3 - stół wielkanocny; wysłana 23.3 z Bydgoszczy do Sosnowca, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp107 |
| 30 PLN | |
7852 |
1948 wydanie wielkanocne, zestaw 10 całostek obiegowych z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp107 |
| 250 PLN | |
7853 |
1948 Wiosna Ludów, komplet 20 czystych kartek w idealnym stanie z wszystkimi ilustracjami. Rzadkie jako komplet. | Fi.Cp107 il.1-20 |
| 1 300 PLN | |
7854 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.12 z Katowic do Warszawy. | Fi.Cp108 |
| 20 PLN | |
7855 |
1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
7856 |
1949 całostka z obiegu pocztowego z Wrocławia, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp104 |
| 40 PLN | |
7857 |
1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 50 PLN | |
7858 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie). | Fi.Cp109II |
| 40 PLN | |
7859 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura XII.49 - piąty nakład; walor w bardzo dobrym stanie zachowania (na odwrocie ostemplowane znaczki bez i z zielonym nadrukiem groszy). | Fi.Cp109II |
| 30 PLN | |
7860 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego. | Fi.Cp113 |
| 40 PLN | |
7861 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
7862 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
7863 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
7864 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
7865 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze oliwkowobrązowym; wysłana 7.7.50 z Łeby do Łodzi, dodatkowy znaczek obowiązkowej dopłaty na odbudowę Warszawy; dobry stan zachowania. | Fi.Cp117c |
| 40 PLN | |
7866 |
1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.10 z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
7867 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7868 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 15 PLN | |
7869 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7870 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7871 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7872 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7873 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7874 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7875 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7876 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7877 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7878 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
7879 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16. | Fi.Cp119I |
| 30 PLN | |
7880 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16. | Fi.Cp119I |
| 30 PLN | |
7881 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp119I |
| 25 PLN | |
7882 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119II |
| 10 PLN | |