32366 |
1948 BELKA NADRUKU USZKODZONA Z PRAWEJ STRONY zamek w Będzinie, karta za 10/6(8) zł z nadrukiem typu 10, czysta, bardzo dobry stan zachowania (naturalna pozioma fałdka w papierze, częściowo na znaku opłaty). | Mi.Cp120 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
32367 |
| 30 PLN | |
32368 |
1949 WYCINEK Z CAŁOSTKI UŻYTY JAKO ZNACZEK OPŁATY, karta pocztowa za 6 zł z doklejonym znakiem opłaty za 6 zł - wyciętym z całostki - przesłana miejscowo 11.3 w Warszawie, przesyłka nieznacznie przefrankowana 12 zamiast 10 zł; dodatkowo odciśnięty stempel propagandowy "PRZYJAŹŃ POLSKO-CZECHOSŁOWACKA"; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Myślicki 49 010). | Fi.Cp103 |
| 200 PLN | |
32369 |
1949 całostka z obiegu pocztowego z Wrocławia, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp104 |
| 50 PLN | |
32370 |
| 50 PLN | |
32371 |
| 40 PLN | |
32372 |
1949 Bolesław Bierut, MAKULATURA BARDZO SILNIE PRZESUNIĘTY POZIOMO DRUK - karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 160 PLN | |
32373 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 50 PLN | |
32374 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4. | Fi.Cp115 |
| 80 PLN | |
32375 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 40 PLN | |
32376 |
| 30 PLN | |
32377 |
| 40 PLN | |
32378 |
1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
32379 |
| 40 PLN | |
32380 |
| 40 PLN | |
32381 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
32382 |
| 25 PLN | |
32383 |
| 25 PLN | |
32384 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet 4 całostek w różnych barwach ilustracji. | Fi.Cp117 a-d |
| 180 PLN | |
32385 |
| 20 PLN | |
32386 |
| 40 PLN | |
32387 |
| 40 PLN | |
32388 |
| 40 PLN | |
32389 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 15 PLN | |
32390 |
| 20 PLN | |
32391 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
32392 |
| 30 PLN | |
32393 |
| 35 PLN | |
32394 |
| 35 PLN | |
32395 |
| 35 PLN | |
32396 |
| 35 PLN | |
32397 |
| 35 PLN | |
32398 |
| 35 PLN | |
32399 |
| 35 PLN | |
32400 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16. | Fi.Cp119I |
| 40 PLN | |
32401 |
| 40 PLN | |
32402 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp119I |
| 35 PLN | |
32403 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119II |
| 25 PLN | |
32404 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp119Ia |
| 35 PLN | |
32405 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 35 PLN | |