32326 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie szarobiałym szorstkim grubym, bez napisu "Ob.", hasło propagandowe 12 - "Ziemie Odzyskane za Odrą ...", dobry stan zachowania. | Fi.Cp96IIb |
| 60 PLN | |
32327 |
| 30 PLN | |
32328 |
| 40 PLN | |
32329 |
1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu. | Fi.Cp97 |
| 25 PLN | |
32330 |
| 35 PLN | |
32331 |
| 40 PLN | |
32332 |
| 80 PLN | |
32333 |
| 50 PLN | |
32334 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
32335 |
| 30 PLN | |
32336 |
1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 25 PLN | |
32337 |
| 50 PLN | |
32338 |
1947 karta ilustrowana Belweder. | Fi.Cp99 |
| 30 PLN | |
32339 |
1947 całostka z ilustracją. | Fi.Cp100 |
| 30 PLN | |
32340 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
32341 |
1947 całostka z obiegu pocztowego z Kamiennej Góry. | Fi.Cp102I |
| 20 PLN | |
32342 |
1947 całostka z ilustracja i napisem z okazji kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
32343 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, karta z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 14.12 we Wrocławiu w dniu wejścia do obiegu (Fi.60.-); na odwrocie niewielkie ślady podlepek. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
32344 |
1947 kartka z dodrukiem z okazji Kongresu PPS, stempel okolicznościowy kongresu. | Fi.Cp102II |
| 20 PLN | |
32345 |
1947 całostka z sygnaturą VIII 47. | Fi.Cp103 |
| 25 PLN | |
32346 |
1948 całostka z obiegu pocztowego z Andrychowa. | Fi.Cp97 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
32347 |
1948 całostka z obiegu pocztowego z Pruszcza Gdańskiego. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
32348 |
1948 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
32349 |
1948 całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 20 PLN | |
32350 |
| 60 PLN | |
32351 |
1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Wrocławia, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
32352 |
1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Pniew. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
32353 |
1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Andrzejowa, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
32354 |
1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Warszawy, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
32355 |
1948 zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 30 PLN | |
32356 |
1948 karta ilustrowana zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 30 PLN | |
32357 |
1948 całostka z sygnaturą z obiegu pocztowego z Łodzi, dziury po archiwizacji, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp104w |
| 25 PLN | |
32358 |
1948 całostka z sygnaturą z obiegu pocztowego z Jasła, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp104y |
| 25 PLN | |
32359 |
1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 90 PLN | |
32360 |
1948 zamek w Lanckoronie, rzadka całostka z obiegu pocztowego z Błaszek. | Fi.Cp105 |
| 200 PLN | |
32361 |
1948 wydanie ilustrowane - walczące trzy orły, zestaw 13 sztuk obiegowych całostek z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp106 |
| 350 PLN | |
32362 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1584,-), bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp106 |
| 1 400 PLN | |
32363 |
1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 8 - Śmigus na wsi; ostemplowana grzecznościowo 17.3 datownikiem TELEKOM. WARSZAWA z wyróżnikiem H. | Fi.Cp107 |
| 30 PLN | |
32364 |
1948 wydanie wielkanocne, zestaw 10 całostek obiegowych z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp107 |
| 300 PLN | |
32365 |
1948 zamek w Będzinie, karta za 10/6(8) zł z nadrukiem typu 10 wysłana 18.10.49 z Bydgoszczy do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |