30734 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk ostemplowany okolicznościowo na kopercie, dodatkowo odciśnięty okolicznościowy stempelek polecenia; dekoracyjny i rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 320 PLN | |
30735 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk ostemplowany okolicznościowo na Europejskiej Wystawie Znaczków Pocztowych we Wrocławiu; dekoracyjny i rzadki walor w pięknym stanie zachowania. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 300 PLN | |
30736 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk z serii "Historyczne Miasta Polski" (Fi.300.-), dekoracyjny walor w pięknym stanie zachowania. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 250 PLN | |
30737 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, karnet będący jednocześnie zaproszeniem na wystawę z czystym czarnodrukiem o niskim numerze 000134, większość ocalałych zaproszeń jest wypełniona i nosi więcej śladów zużycia. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 300 PLN | |
30738 |
1963 czarnodruk z okazji Europejskiej Wystawy Znaczków Sportowych we Wrocławiu. | Fi.1054ND |
| 200 PLN | |
30739 |
1963 rocznik kopert FDC (bez Bl: 38(27), 40I(29I), 40II(29II); Fi.161,50). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 90 PLN | |
30740 |
1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,80). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 300 PLN | |
30741 |
| 60 PLN | |
30742 |
| 100 PLN | |
30743 |
1963 100.rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, dwie parki tête-bêche, czyste. | Fi.1244 Mi.1392 |
| 25 PLN | |
30744 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, serie z odmianami papieru a i b. | Fi.1257-62 Mi.1406-9 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
30745 |
| 40 PLN | |
30746 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.75.-). | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 50 PLN | |
30747 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria znaczków rozdzielonych międzypolami. | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 120 PLN | |
30748 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1267 B1 Mi.1415 |
| 30 PLN | |
30749 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, seria znaczków w arkuszach, w tym z błędami: 40 gr (B1, B2), 60 gr (B1, B2, B4), 6,50 zł B1; bardzo dobry stan zachowania (arkusze zgięte pionowo w połowie). | Fi.1267-69 Mi.1415-17 |
| 800 PLN | |
30750 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
30751 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
30752 |
| 10 PLN | |
30753 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268s Mi.1416 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
30754 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
30755 |
| 25 PLN | |
30756 |
1963 "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 30 PLN | |
30757 |
| 25 PLN | |
30758 |
1963 "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr z błędem "1863 zamiast 1963" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1272 B1 Mi.1420 |
| 30 PLN | |
30759 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz. "duża biała plama za GR i kropka w cyfrze 9", gwarancja. | Fi.1273 B Mi.1421 |
| 60 PLN | |
30760 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, kompletna seria znaczków w arkuszach, w tym za: 60 gr z błędem na poz.13 "dwóch pilotów"; 2,50 zł z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1277-84 Mi.1425-32 |
| 800 PLN VERKAUFT | |
30761 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, unikalna parka pionowa nowo skatalogowanych znaczków za 40 gr. wydrukowanych na bezdrzewnym białym papierze o grubości 0,10 mm, górny margines górnego znaczka jest nieco poziomo zgięty poza rysunkiem, zachowane są w dobrym stanie z prawdziwą i nienaruszoną gumą, bez podlepek ani ich śladów, szczegółowy fotoatest Schmutz. | Fi.1278 nz Mi.1426 |
| 12 000 PLN | |
30762 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 50 PLN | |
30763 |
1963 20-lecie LWP, lewy znaczek z błędem "dwóch pilotów". | Fi.1279B2 Mi.1427 |
| 70 PLN | |
30764 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
30765 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 50 PLN | |
30766 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
30767 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
30768 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,50 zł z powtarzalnym błędem "biały obiekt pomiędzy bocznymi antenami rakiety" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1294 B Mi.1442 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
30769 |
| 25 PLN | |
30770 |
1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche (parka za 30gr zgięta wzdłuż perforacji). | Fi.1299-1301 Mi.1447-49 |
| 30 PLN | |
30771 |
| 20 PLN | |
30772 |
1963 karnet - "RASY PSÓW". | Fi.1374-82 Mi.1226-34 |
| 40 PLN | |
30773 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym z żółtawą matową gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 100 PLN | |