14344 |
1987 150 rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczki z pustopolem u dołu i góry, czyste. | Fi.2940 Mi.3088 |
| 40 PLN | |
14345 |
1987 II Kongres PRON, pasek znaczków z przesuniętą perforacją poziomą. | Fi.2943 Mi.3091 |
| 60 PLN | |
14346 |
| 20 PLN | |
14347 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
14348 |
1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny. | Fi.2951-2 ark. Mi.3099-100 |
| 17 PLN VERKAUFT | |
14349 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, parka znaczków za 15 i 45 zł. prawy z błędem na poz.6 "uszkodzona litera K w POLSKA", gwarancja. | Fi.2951-52 B1 Mi.3099-100 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
14350 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz kasowany okolicznościowo (z pełną gumą) w specjalnym klaserze wydanym z okazji wizyty papieskiej; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.2951-52, Bl.89 Mi.3099-100, Bl.103 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
14351 |
1987 sportowe sukcesy Polaków, parka z silnie z przesuniętą perforacją poziomą. | Fi.2971MK Mi.3119 |
| 160 PLN | |
14352 |
1987 sportowe sukcesy Polaków, parka z bocznym marginesem z przesuniętą perforacją poziomą, na tym znaczku na razie nie katalogowane (katalogowany jest tylko podobny błąd na 2973 w cenie 150 PLN za pojedynczy znaczek). Znaczki były drukowane w Lipsku w czasach NRD co pokazuje, że utyskiwania na złą kontrolę jakości i wynikającą z niej dużą ilość makulatury filatelistycznej w Polsce mogą być przesadzone. | Fi.2972MK Mi.3120 |
| 250 PLN | |
14353 |
| 30 PLN | |
14354 |
| 300 PLN | |
14355 |
| 120 PLN | |
14356 |
| 320 PLN | |
14357 |
1987 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC z całą pewnością jednej z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert z pierwszego dnia obiegu z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
14358 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok stemplowany rzadkim stemplem okolicznościowym. | Fi.bl.131 (bl.88) Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |
14359 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok. | Fi.bl.131 (bl.88) Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |
14360 |
1988 rocznik kopert FDC (bez Bl.136(93); Fi.53.-). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 40 PLN | |
14361 |
1988 rocznik znaczków czystych (Fi.123,40). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
14362 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 217 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2986-3104 Mi.3134-3252 |
| 170 PLN | |
14363 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny z Błędem B3, uszkodzone "C". | Fi.3016B3 Mi.3163 |
| 120 PLN | |
14364 |
1988 200 rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek za 20 zł. z błędem na poz.26 "czerwona plamka obok buławy", gwarancja Krawczyk. | Fi.3020 B1 Mi.3167 |
| 25 PLN | |
14365 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny. | Fi.3023 Mi.3171 |
| 25 PLN | |
14366 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny. | Fi.3024 Mi.3172 |
| 25 PLN | |
14367 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny znaczka za 20 zł. | Fi.3024 Mi.3173 |
| 25 PLN | |
14368 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości Polski, pasek z bloku z marginesami, czyste (Fi.70.-). | Fi.A3026-28 Mi.3174-6 |
| 55 PLN | |
14369 |
| 70 PLN | |
14370 |
1988 70-lecie odzyskania niepodległości, karta pocztowa, ostemplowana okolicznościowo 11.11 w Sulejówku; temat - PIŁSUDSKI. | Fi.Cp984 |
| 15 PLN | |
14371 |
1988 70 rocznica Powstania Wielkopolskiego, karta pocztowa skasowana okolicznościowo 12.12 w pierwszym dniu obiegu; temat - PADEREWSKI. | Fi.Cp989 |
| 15 PLN | |
14372 |
| 32 PLN VERKAUFT | |
14373 |
1989 rocznik znaczków czystych (Fi.104,60). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
14374 |
1989 rocznik kopert FDC (bez Bl.137I(94I), 137II(94II), 138A(95A), 138B(95B); Fi.65,30). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 70 PLN | |
14375 |
1989 Konie, 30 zł - drugi najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty. | Fi.3046 Mi.3194 |
| 40 PLN | |
14376 |
1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty. | Fi.3047 Mi.3195 |
| 80 PLN | |
14377 |
1989 20.rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty. | Fi.A3062 Mi.3206IIB |
| 30 PLN | |
14378 |
| 25 PLN | |
14379 |
1989 XI Światowa Wystawa Znaczka w Waszyngtonie, znaczek za 500 zł. na prążkowanym, miejscami bezkredowym papierze, gwarancja. | Fi.3081B Mi.3229A |
| 50 PLN | |
14380 |
| 40 PLN | |
14381 |
| 750 PLN | |
14382 |
1989 głowy wawelskie (IX) znaczki drukowane z rolki, pasek siedmiu sztuk, w tym dwa, z numerami na odwrocie wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków uległo często uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.3088 Mi.3236 |
| 50 PLN | |
14383 |
1989 Fałszerstwo na szkodę poczty - sześcioblok z dolnym marginesem fałszywych znaczków za 1000 zł na kopercie prawidłowo opłaconego ekspresowego listu poleconego, przesłanego miejscowo 22.XII.1992 w Warszawie; dodatkowo dowód nadania przesyłki; gwarancja. | Fi.3098 FPt Mi.3246 PFa |
| 1 200 PLN | |