Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
14304 |
1984 "MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY" Bydgoszcz 1, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 12.09; temat - SZACHY. | Fi. 2562 Mi.2710 |
| 10 PLN | |
14305 |
1984 rocznik kopert FDC (bez Bl.124(81); Fi.55,60). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 50 PLN | |
14306 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.49,60). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
14307 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hiszpania 84" w Madrycie, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów - barwy srebrnej. Błąd pokazał się kilka lat temu i szybko znalazł sie w zbiorach filatelistów. | Fi.2764 Mi.2912 |
| 150 PLN | |
14308 |
1984 głowy wawelskie (II) znaczki drukowane z rolki, pasek czterech sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków uległo często uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 50 PLN | |
14309 |
1984 40. rocznica Powstania Warszawskiego, parka znaczków z przesuniętą perforacją. Interesujące do zbiorów Powstania Warszawskiego, gdzie w wydaniach powojennych brakuje ciekawych walorów. | Fi.2782 Mi.2930 |
| 300 PLN | |
14310 |
1984 Chronione zwierzęta futerkowe, 4 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.1,6,11,16,21,26,31,36,41,46 "pionowe kreski od zadu do ogona"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2798 Mi.2946 |
| 100 PLN | |
14311 |
1984 poczta samochodowa szlakiem poczty polowej LWP, komplet 7 kart ze znaczkami dodatkowej opłaty, przewiezionych na trasie poszczególnych etapów. | Fi.Cp872-78 |
| 30 PLN | |
14312 |
1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, bloczek z błędem na prawym znaczku "podwójna linia uda", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.bl.124 Mi.Bl.94 |
| 25 PLN | |
14313 |
1984 poczta podziemnej Solidarności, bloczek. | |
| 30 PLN | |
14314 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
14315 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
14316 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
14317 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
14318 |
1984 blok podziemnej poczty Solidarności. | |
| 30 PLN | |
14319 |
1984 znaczek podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
14320 |
1984 znaczki podziemnej poczty Solidarności. | |
| 30 PLN | |
14321 |
1984 (?) wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
14322 |
1984 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności. | |
| 30 PLN VERKAUFT | |
14323 |
1984 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności. | |
| 30 PLN VERKAUFT | |
14324 |
1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 372 złote; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2812-2985 Mi.2960-3133 |
| 290 PLN | |
14325 |
1985 rocznik kopert FDC (bez Bl.125II(82II), Bl.126II(83II); Fi.58,90). | Fi.2812-bl.83I Mi.2960-Bl.97I |
| 30 PLN | |
14326 |
1985 rocznik znaczków czystych (Fi.63,90). | Fi.2812-Bl.126II(83II) Mi.2960-Bl.97II |
| 50 PLN VERKAUFT | |
14327 |
1985 40. rocznica Marynarki Wojennej, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2837 ark. Mi.2985 |
| 70 PLN | |
14328 |
1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2845-8 ark. Mi.2993-96 |
| 90 PLN | |
14329 |
1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, arkusz sprzedażny zagięty w połowie. | Fi.2848 Mi.2996 |
| 25 PLN | |
14330 |
1985 karnet wystawy filatelistycznej z okazji 40 rocznicy powrotu ziem zachodnich do Polski. | |
| 10 PLN | |
14331 |
1985 kartka podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
14332 |
1985 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
14333 |
1985 blok podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN VERKAUFT | |
14334 |
1985 znaczek podziemnej poczty Solidarności. | |
| 10 PLN | |
14335 |
1986 rocznik kopert FDC (bez Bl.127-8(84-5), Bl.86, Bl.130(87); Fi.58.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
14336 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.74,20). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
14337 |
1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, znaczek z powtarzalnym błędem "żółte kółeczko na spodenkach nad lewą nogą polskiego piłkarza" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.2880 B Mi.3028 |
| 40 PLN | |
14338 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste. | Fi.2881-84 Mi.3029-32 |
| 50 PLN | |
14339 |
1986 głowy wawelskie (V), znaczek za 20 zł z powtarzalnym błędem "przerwane 0 w nominale znaczka", czysty w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.2888 B2 Mi.3036 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
14340 |
1987 POSTED ON HIGH SEA - widokówka z Karaibów, nadana 16-04 w Hawanie, opłacona polskim znaczkiem oznaczona dwoma stempelkami POSTED ON HIGH SEA s/y "Jan z Kolna", umożliwiającym marynarzom i żeglarzom wysyłkę z portów morskich przesyłek ofrankowanych znaczkami kraju z którego pochodziła jednostka pływająca, dodatkowe stempelki: POLISH YACHTING ASSOCIATION s/y "Jan z Kolna"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2832 Mi.2980 |
| 40 PLN | |
14341 |
1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.131(88); Fi.64). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 55 PLN | |
14342 |
1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.233,60). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
14343 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im.H.Arctowskiego, 10 zł arkusz sprzedażny, z błędem na: poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego skrzydła"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2930 Mi.3078 |
| 40 PLN | |