30824 |
| 30 PLN | |
30825 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
30826 |
| 60 PLN | |
30827 |
| 140 PLN | |
30828 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60 - Gotyk (budownictwo drewniane): ORAWKA, wysłana 11.VIII z miejscowości Szreniawa do miejscowości Zarabie; dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 80 PLN | |
30829 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
30830 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 32 czystych kart (Fi.1656,-). | Fi.Cp88 |
| 1 460 PLN VERKAUFT | |
30831 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 30 - Komendant J.Piłsudski dekoruje legionistów odznaką "Za Wierną Służbę" - Kolonia Dubniaki na Wołyniu - sierpień 1916, wysłana 22.VIII z Małogoszczy do Zagórza k.Dąbrowy-Górniczej; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 120 PLN | |
30832 |
| 60 PLN | |
30833 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
30834 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 3, uszkodzenie w górnej lewej części. | Fi.Cp88 |
| 15 PLN | |
30835 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
30836 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, kartka z obiegu z Bronowic, ilustracja nr 19. | Fi.Cp88 |
| 40 PLN | |
30837 |
| 30 PLN | |
30838 |
1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
30839 |
| 30 PLN | |
30840 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 31. | Fi.Cp89 |
| 95 PLN | |
30841 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 18. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
30842 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Klasycyzm: Bejsce - Dwór z końca XVIII wieku. | Fi.Cp89I |
| 220 PLN | |
30843 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp89I |
| 220 PLN | |
30844 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze, bardzo rzadkie, prawdopodobnie przedrukowano nie więcej niż 200 sztuk, w rzeczywistości walor należy traktować jako próbę, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Żółkiewski. | Fi.Cp90I |
| 3 500 PLN | |
30845 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty (por.Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 200 PLN | |
30846 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (z napisem ŁÓDŹ) z poddrukiem "MIEJSCE NA ZNACZEK" nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 1a - W KAŻDEJ WSI - CZYTELNIA; karta skasowana grzecznościowo 17.III w urzędzie Katowice 1; dobry stan zachowania. | Fi.Cp91I |
| 100 PLN | |
30847 |
1945 kartka z Kalisza do Rembertowa, hasło propagandowe nr 3. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
30848 |
1945 kartka z Krakowa do Warszawy z hasłem propagandowym 7, gwarancja Berbeka. | Fi.Cp92 |
| 250 PLN | |
30849 |
| 30 PLN | |
30850 |
| 40 PLN | |
30851 |
| 40 PLN | |
30852 |
| 30 PLN | |
30853 |
| 200 PLN | |
30854 |
| 30 PLN | |
30855 |
| 36 PLN VERKAUFT | |
30856 |
| 30 PLN | |
30857 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 45 PLN VERKAUFT | |
30858 |
| 30 PLN | |
30859 |
| 40 PLN | |
30860 |
1947 ofiary Oświęcimia, całostka. | Fi.Cp97 |
| 20 PLN | |
30861 |
| 40 PLN | |
30862 |
| 80 PLN | |
30863 |
| 50 PLN | |