30784 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder. | Fi.Cp77 |
| 250 PLN | |
30785 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN | |
30786 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN | |
30787 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
30788 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 (52mm) i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
30789 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
30790 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
30791 |
| 15 PLN | |
30792 |
| 10 PLN | |
30793 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
30794 |
| 20 PLN | |
30795 |
| 20 PLN | |
30796 |
1938 całostka z sygnaturą IX-1938 z hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
30797 |
| 30 PLN | |
30798 |
| 30 PLN | |
30799 |
| 20 PLN | |
30800 |
1938 kartka z Grodna 30.VIII.39 do Dobryszew, sygnatura X-1938 i hasło propagandowe O. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
30801 |
| 25 PLN | |
30802 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE. | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
30803 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH. | Fi.Cp81 |
| 40 PLN | |
30804 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; dobry stan zachowania. | Fi.Cp82 |
| 100 PLN | |
30805 |
| 40 PLN | |
30806 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
30807 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 30+30 gr karta podwójna, dobry stan zachowania (delikatne przebarwienia). | Fi.Cp85 |
| 150 PLN | |
30808 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
30809 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
30810 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
30811 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
30812 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22, plamki na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
30813 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 64 - PCK, drobne plamki w szczególności na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
30814 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
30815 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
30816 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
30817 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
30818 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, na odwrocie dwie plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
30819 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, na odwrocie drobne plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
30820 |
| 20 PLN | |
30821 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 - Jan Długosz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
30822 |
| 30 PLN | |
30823 |
| 30 PLN | |