7200 |
| 120 PLN | |
7201 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta ilustrowana - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (41 mm), dofrankowana i wysłana 25.XI.1932 z miejscowości Michałowo-Niezabudka do Berlina. | Fi.Cp50IIc |
| 50 PLN | |
7202 |
| 25 PLN | |
7203 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura XI-1931, linie drukowane rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 25 PLN | |
7204 |
1931 całostka z sygnatura XI-1931 z ilustracją nr 23, rotograwiura. | Fi.Cp50IIc |
| 40 PLN | |
7205 |
1931 Henryk Sienkiewicz, komplet całostek z ilustracjami 1-32, wszystkie kartki z drugiego nakład z sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, idealny stan zachowania, w takim stanie bardzo rzadko oferowane. | Fi.Cp50IIc il.1-32 |
| 3 200 PLN | |
7206 |
| 40 PLN | |
7207 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Hala Gąsienicowa, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i przesłana 16.II miejscowo w Warszawie; znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P."; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 30 126). | Fi.Cp50Ia |
| 40 PLN | |
7208 |
| 35 PLN | |
7209 |
1932 całostka z sygnaturą I-1932. | Fi.Cp48I |
| 10 PLN | |
7210 |
| 30 PLN | |
7211 |
| 30 PLN | |
7212 |
| 80 PLN | |
7213 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 60 PLN | |
7214 |
| 20 PLN | |
7215 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 30 PLN | |
7216 |
1932 druk w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 40 PLN | |
7217 |
| 50 PLN | |
7218 |
1933 całostka z sygnaturą XI-1931, ilustracją nr 8, druk typografią. | Fi.Cp50IIa |
| 100 PLN | |
7219 |
1933 kartka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp58 |
| 80 PLN | |
7220 |
1933 kartka z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego z Łodzi. | Fi.Cp58 |
| 25 PLN | |
7221 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta o sygnaturze "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-25" wysłana 12.IV.1935 z urzędu Warszawa 2 do Krakowa, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "POCZTA TO NAJPEWNIEJSZY INKASENT KORZYSTAJCIE ZE ZLECEŃ INKASOWYCH DO 2000 ZŁ"" (Myślicki 34 126). | Fi.Cp58IIa |
| 40 PLN | |
7222 |
| 20 PLN | |
7223 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, sygnatura (IX-1933), wysłana 23.III z Warszawy do Krakowa, znak opłaty unieważniony wirnikiem "POCZTA TO NAJPEWNIEJSZY INKASENT, KORZYSTAJCIE ZE ZLECEŃ INKASOWYCH DO 2000 zł" (Myślicki 34 126). | Fi.Cp59 |
| 30 PLN | |
7224 |
1934 wydanie prowizoryczne, kartka z Pińska do Warszawy ilustracją nr 30, dziury po archiwizacji. | Fi.Cp59 |
| 55 PLN | |
7225 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania (na odwrocie karty na odpowiedź, na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową); Fi.180.-. | Fi.Cp60 |
| 120 PLN | |
7226 |
1934 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp61 |
| 45 PLN | |
7227 |
1934 wydanie prowizoryczne, kartka wysłana z Kasiny Wielkiej do Krakowa z ilustracją nr 12. | Fi.Cp63 |
| 75 PLN | |
7228 |
| 40 PLN | |
7229 |
| 40 PLN | |
7230 |
| 70 PLN | |
7231 |
| 50 PLN | |
7232 |
| 50 PLN | |
7233 |
1935 całostki; z Wąbrzeźna do Książek, hasło propagandowe F i sygnatura XI-1932 i z Sarnowa do Wąbrzeźna z hasłem propagandowym I i sygnaturą III-1934, słabsze stany zachowania. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
7234 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
7235 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
7236 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
7237 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków Wawel (krużganki), wysłana 7.VI.37 z urzędu Kraków 2 do Warszawy, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "POCZTA TO NAJPEWNIEJSZY INKASENT, KORZYSTAJCIE ZE ZLECEŃ INKASOWYCH DO 2000 zł" (wyróżnik "b"); bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 34 116). | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
7238 |
| 30 PLN | |
7239 |
| 30 PLN | |