7480 |
| 10 PLN | |
7481 |
1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk Cp135 i Cp136 (komplet 6 haseł propagandowych); idealny stan zachowania. | Fi.Cp135-37 |
| 260 PLN | |
7482 |
| 10 PLN | |
7483 |
1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", sygnatura V-1956, czysta. | Fi.Ck19 |
| 80 PLN | |
7484 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Zwardonia. | Fi.Cp131 |
| 40 PLN | |
7485 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości z mechanicznym wirnikiem Krajowa Wystawa Wynalazczości i postępu Technicznego wysłana z Wrocławia. | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |
7486 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia. | Fi.Cp131 |
| 15 PLN | |
7487 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 22, wysłana ze Staszowa (Fi.75.-). | Fi.Cp132A |
| 50 PLN | |
7488 |
| 40 PLN | |
7489 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 19a na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 21c; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp132A |
| 200 PLN | |
7490 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, wysłana ze Staszowa; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 60 PLN | |
7491 |
| 40 PLN | |
7492 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Rybnika do p. Manterysa Z Bielska - Białej. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN | |
7493 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
7494 |
| 20 PLN | |
7495 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Bielska Białej. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
7496 |
1954 Wydanie prowizoryczne "CENA 40 GR.", stempelek typu 13 na karcie z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 21c; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 200 PLN | |
7497 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 16b na karcie z sygnaturą III.53 i hasłem propagandowym 18b; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 200 PLN | |
7498 |
| 20 PLN | |
7499 |
1956 całostka z podwójnego wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117 |
| 45 PLN | |
7500 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
7501 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-44 |
| 80 PLN | |
7502 |
| 40 PLN | |
7503 |
1956 Festiwal Sztuki Dni Krakowa. | Fi.Cp143b |
| 10 PLN | |
7504 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VI.56. | Fi.Cp144 |
| 10 PLN | |
7505 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka cześć na odpowiedź z sygnaturą IX.56. | Fi.Cp144b |
| 10 PLN | |
7506 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura (VI-1957), czysta. | Fi.Ck21 |
| 30 PLN | |
7507 |
1957 50-lecie narciarstwa polskiego. | Fi.Cp145 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
7508 |
1957 rocznik obejmujący 5 całostek. | Fi.Cp145-9 |
| 50 PLN | |
7509 |
1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk (Fi.72.-), na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania. | Fi.Cp145-49 |
| 90 PLN | |
7510 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 10 PLN | |
7511 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
7512 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 30 PLN | |
7513 |
1958 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I.58. | Fi.Cp144 |
| 10 PLN | |
7514 |
1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste. | Fi.Cp150-161 |
| 100 PLN | |
7515 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta. | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
7516 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart. | Fi.Cp155-60 |
| 70 PLN | |
7517 |
1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.137.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania. | Fi.Cp150-61 |
| 130 PLN | |
7518 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
7519 |
| 60 PLN | |