60861 |
| 400 PLN | |
60862 |
1918 Luboml, nieząbkowana marginesowa seria czysta, napisy we wszystkich językach mieszkańców miasta - polskim, ukraińskim, hebrajskim i niemieckim, piękny stan. | Fi.1-5A |
| 120 PLN | |
60863 |
1918 Luboml, seria znaczków poczty miejskiej. | Fi.1-5A |
| 40 PLN | |
60864 |
1918 Luboml, znaczki poczty miejskiej z odwróconymi nominałami. | Fi.2-5As |
| 35 PLN | |
60865 |
1918 Częstochowa, kartka wysłana z Częstochowy 4.3.18 do Berlina, w Berlinie nie odebrana i zwrócona do Częstochowy, stemple opłaty doręczeniowej z 10.3.18 do nadawcy. | Fi.2l |
| 800 PLN VERKAUFT | |
60866 |
1918 Przedbórz, II wydanie, ząbkowana liniowo ZL 10 seria czysta, 2 gr. typ 1, 4 gr. typ 1, 6 gr. typ 2 i 10 gr. typ 1, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja z opisem typu Krawczyk (1), z opisem typów Mikstein (3), Falkowski (3). | Fi.3-6 ZL10 |
| 380 PLN VERKAUFT | |
60867 |
| 160 PLN | |
60868 |
1918 Przedbórz, seria znaczków II wydania, wszystkie znaczki typ 2, gwarancja i oznaczenie. | Fi.3-6B |
| 120 PLN | |
60869 |
1918 Przedbórz, II wydanie, ząbkowana liniowo ZL 11,5 seria czysta, 2 gr. typ 2, 4 gr. typ 1, 6 gr. typ 2 i 10 gr. typ 2, poza lekkimi zmatowieniami na gumie w ładnym stan zachowania, gwarancja z opisem typu Schmutz (2), z opisem typów Rachmanow (2), Falkowski (1). | Fi.3-6B ZL11,5 Mi.3-6B |
| 300 PLN | |
60870 |
1918 Częstochowa, karta pocztowa wysłana 4.VI z miejscowości Reichenberg (obecnie Liberec), przesyłka dostarczona przez Pocztę Miejską 11.VI; stempelek cenzury, walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja. | Fi.3a |
| 600 PLN | |
60871 |
| 360 PLN | |
60872 |
1918 Przedbórz, znaczek drugiego wydania, gwarancja. | Fi.6B |
| 80 PLN | |
60873 |
| 120 PLN | |
60874 |
1918 Żarki, III wydanie, seria czysta ((ze standardową dopłatą za ** Mi.360 euro), piękny stan, gwarancja Mikstein, Falkowski, Nassalski, Perzyński. | Fi.7-9 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
60875 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
60876 |
1918 Przedbórz, znaczek trzeciego wydania, gwarancja. | Fi.7B |
| 15 PLN | |
60877 |
1918 Przedbórz, znaczek czwartego wydania, gwarancja. | Fi.13B |
| 12 PLN VERKAUFT | |
60878 |
1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwonoliliowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, widokówka z miejscowości Nowe Miasto, wysłana 30.3 z Rawy; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.13a |
| 80 PLN | |
60879 |
1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwony stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, list wysłany 13.2 z Berlina; czerwony stempelek niemieckiej cenzury w Poznaniu; całość w dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.13c |
| 120 PLN | |
60880 |
1918 Przedbórz, znaczek czwartego wydania, gwarancja. | Fi.14B |
| 17 PLN VERKAUFT | |
60881 |
1918 Przedbórz, V wydanie, seria cięta, niegumowana - tak wydano część nakładu, sygnowana WUZET lub LR, gwarancja Brajer (1), Falkowski (4). | Fi.15-18A Mi.15-18C |
| 50 PLN VERKAUFT | |
60882 |
| 50 PLN | |
60883 |
1918 Tarnów, znaczek III wydania z odwróconym i przesuniętym nadrukiem. | |
| 50 PLN | |
60884 |
1918 Tarnów, znaczki III wydania. | |
| 80 PLN | |
60885 |
1918 Warszawa, kartka z Będzina do Warszawy, stempel opłaty doręczeniowej. | |
| 50 PLN | |
60886 |
1918 Kalisz, znaczek z nadrukiem pierwszego wydania, gwarancja. | |
| 65 PLN | |
60887 |
1918 Kalisz, zestwa znaczków z nadrukami lokalnymi. | |
| 90 PLN | |
60888 |
1918 kartka żywnościowa Wydziału Aprowizacyjnego miasta Lublina. | |
| 30 PLN VERKAUFT | |
60889 |
1919 Chęciny, seria czysta z pełną oryginalną gumą. | Fi.1-8 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
60890 |
| 320 PLN | |