67541 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117c |
| 35 PLN | |
67542 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117d |
| 40 PLN | |
67543 |
1949 jedna z najrzadszych podstawowych całostek okresu powojennego, w idealnym stanie. | Fi.Cp 118 |
| 750 PLN | |
67544 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
67545 |
| 20 PLN | |
67546 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
67547 |
| 15 PLN | |
67548 |
| 20 PLN | |
67549 |
| 40 PLN | |
67550 |
| 40 PLN | |
67551 |
| 40 PLN | |
67552 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.XI z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN | |
67553 |
1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
67554 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu z Kalwarii Zebrzydowskiej. | Fi.Cp120 |
| 35 PLN | |
67555 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu; idealny stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN | |
67556 |
| 30 PLN | |
67557 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12. | Fi.Cp122 |
| 30 PLN | |
67558 |
| 50 PLN | |
67559 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
67560 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10. | Fi.Cp122 |
| 100 PLN | |
67561 |
| 20 PLN | |
67562 |
1950 groszy, całostka z fantazyjnym nadrukiem groszy. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
67563 |
1951 groszy, list do Katowic, koperta z dwukrotnym nadrukiem groszy typ 26 w kolorze fioletowym. | Fi.Ck12, 551 |
| 60 PLN | |
67564 |
1951 groszy, list do Katowic do łodzi, koperta z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze fioletowym. | Fi.Ck109, 551 |
| 60 PLN | |
67565 |
| 150 PLN | |
67566 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
67567 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
67568 |
| 15 PLN | |
67569 |
1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN | |
67570 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
67571 |
1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ". | Fi.Cp130 B1 |
| 30 PLN | |
67572 |
1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck13 |
| 150 PLN | |
67573 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck14a |
| 270 PLN | |
67574 |
| 35 PLN | |
67575 |
1952 wycofane koperty 12I drukowane z X walca z hasłami propagandowymi A i B (komplet), ponownie dopuszczone do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkami opłaty nr.606 i nadrukowane stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck15Ib |
| 300 PLN | |
67576 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
67577 |
| 10 PLN | |
67578 |
| 10 PLN | |
67579 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
67580 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23. | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |