67461 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
67462 |
| 20 PLN | |
67463 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
67464 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
67465 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
67466 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
67467 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33 - Artur Grottger. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
67468 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39 - Leon Wyczółkowski. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
67469 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Placówka 2p.p. L.P. w Zielonej (w Karpatach) - listopad 1914; karta ostemplowana okolicznościowo w Krakowie, przesłana do Warszawy. | Fi.Cp88 |
| 80 PLN | |
67470 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 26 - Ułan nd grobem kolegi na Wołyniu - rok 1916, wysłana 1.VIII z miejscowości Bolesławice (Bolesławiec) do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny narożnik nadgięty). | Fi.Cp88 |
| 100 PLN | |
67471 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 22 czystych kart (Fi.1656,-). | Fi.Cp88 |
| 1 460 PLN | |
67472 |
| 60 PLN | |
67473 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 31. | Fi.Cp89 |
| 95 PLN | |
67474 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 18. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
67475 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja nr 3 Jan Kochanowski. | Fi.Cp89 |
| 300 PLN | |
67476 |
| 200 PLN | |
67477 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (z napisem ŁÓDŹ) z poddrukiem "MIEJSCE NA ZNACZEK" nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 4, karta czysta w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp91II |
| 200 PLN | |
67478 |
1945 stemple okolicznościowe I. Ogólnopolskiego Zjazdu Pracowników P. i T. w Poznaniu 16.6.1945 na rzadkiej całostce z hasłem propagandowym nr 1. | Fi.Cp 92 |
| 90 PLN | |
67479 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 1a, karta wysłana 4.VIII z Bydgoszczy do Sulejówka. | Fi.Cp92II |
| 150 PLN | |
67480 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym; karta wysłana 30.X z Lublina do Warszawy. | Fi.Cp94A |
| 15 PLN | |
67481 |
| 30 PLN | |
67482 |
| 40 PLN | |
67483 |
| 40 PLN | |
67484 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp95 |
| 10 PLN | |
67485 |
| 45 PLN | |
67486 |
| 30 PLN | |
67487 |
| 30 PLN | |
67488 |
| 30 PLN | |
67489 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana z Krakowa 28.X.1946 do Warszawy. | Fi.Cp95AIx |
| 30 PLN | |
67490 |
1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 8.XI z Brwinowa do Warszawy. | Fi.Cp96IA |
| 15 PLN | |
67491 |
1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |
67492 |
1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 15 PLN | |
67493 |
| 10 PLN | |
67494 |
| 10 PLN | |
67495 |
1947 kartka z Krakowa do Przemyśla. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |
67496 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 50 PLN | |
67497 |
| 30 PLN | |
67498 |
| 40 PLN | |
67499 |
1947 ofiary Oświęcimia, całostka. | Fi.Cp97 |
| 20 PLN | |
67500 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 23.9.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp97, 431B |
| 30 PLN | |