57477 |
| 20 PLN | |
59050 |
1918 całostka wydania GGW z grzecznościowo odbitym stemplem prowizorycznym Suwałk. | Fi.Cp1 |
| 150 PLN | |
59051 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 11 z Warszawy do Rawy. | Fi.Cp1I |
| 40 PLN | |
59052 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2½ fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 17 z dodatkowo występującą cechą opisową 20; bardzo dobry stan zachowania; sygnowane Pelczar. | Fi.Cp1I (1s) |
| 120 PLN | |
59053 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2½ fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; dobry stan zachowania (punktowa przebarwienia na górnej i lewej krawędzi karty). | Fi.Cp1I |
| 80 PLN | |
59054 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2½ fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - wymiary mieszczące się w typie 5, brak wspólnych cech opisowych dla tego typu (2, 5), ale występują nienotowane (11 i 22); dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia na i pod górnymi ząbkami doklejonego znaczka) - karta niekatalogowana!!! | Fi.Cp1II (1s) |
| 200 PLN | |
59055 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 21. | Fi.Cp2I |
| 35 PLN | |
59056 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 19 lecz ze spacją na lewo od prawej cyfry 1, w tej konfiguracji nie opisane. | Fi.Cp2I |
| 100 PLN | |
59057 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1, dwie plamki i stempel własnościowy na odwrocie. | Fi.Cp2II |
| 50 PLN | |
59058 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1. | Fi.Cp2II |
| 40 PLN | |
59059 |
| 80 PLN | |
59060 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp2II |
| 100 PLN | |
59061 |
| 80 PLN | |
59062 |
| 50 PLN | |
59063 |
1918 wydanie PP/GGW, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 12, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp3I |
| 120 PLN | |
59064 |
| 180 PLN | |
59065 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym i czerwonym, czyste. | Fi.Cp4ay-by |
| 250 PLN | |
59066 |
| 360 PLN | |
59067 |
1918 wydanie lubelskie, dwie całostki na papierze szarożółtym i szarobrązowawym. | Fi.Cp4ax, y |
| 200 PLN | |
59068 |
| 240 PLN | |
59069 |
| 300 PLN | |
59070 |
| 380 PLN | |
59071 |
1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy. | Fi.Ca3 |
| 150 PLN | |
59072 |
1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z przekazem pocztowym z pobrania. | Fi.Ca3 |
| 600 PLN | |
59073 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - z napisem POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belką zamiast ozdobnika, gwarancja i opis Berbeka. | Fi.Ck4IIIt |
| 280 PLN | |
59074 |
1919 koperta ze znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 80 PLN | |
59075 |
1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 70 PLN | |
59076 |
| 70 PLN | |
59077 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 - koniczynka zamiast rombu. | Fi.Cp8I |
| 600 PLN | |
59078 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp8I |
| 600 PLN | |
59079 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 42; opis i gwarancja Schmutz; całostka z nadrukiem typu 12, litera P w POCZTA przerwana u dołu, do kartki dołączono dwie metryczki autorstwa prof.St.Miksteina z wymiarami nadruku i opisem typu; uwaga! wpisany przedwojenny numer całostki - "Kartka Nr.11" (aktualnie Cp.12I); karta podwójna z nadrukiem typu 96; opis i gwarancja Schmutz; karta podwójna z nadrukiem typu 11, zamiast rombu koniczynka, do kartki dołączono metryczkę autorstwa prof.St.Miksteina z wymiarami nadruku i opisem typu; uwaga! wpisany przedwojenny numer całostki - "Kartka Nr.12" (aktualnie Cp.13I); na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp12I-II, 13I-II |
| 1 500 PLN | |
59080 |
| 70 PLN | |
59081 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z podwójnym nadrukiem typ 11 na części na odpowiedź. | Fi.Cp13INp |
| 2 500 PLN | |
59082 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
59083 |
| 40 PLN | |
59084 |
| 100 PLN | |
59085 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 80, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
59086 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
59087 |
| 100 PLN | |
59088 |
| 100 PLN | |