43936 |
1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.III w Warszawie. | Fi.Cp163 |
| 10 PLN | |
43937 |
1959 Ratusz we Wrocławiu, rzadsza sygnatura (XII.59); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp164 |
| 60 PLN | |
43938 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
43939 |
| 60 PLN | |
43940 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |
43941 |
| 20 PLN | |
43942 |
| 25 PLN | |
43943 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
43944 |
1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
43945 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 10 PLN | |
43946 |
| 10 PLN | |
43947 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
43948 |
1960 1800-lecie Kalisza. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
43949 |
1960 90. rocznica urodzin Lenina. | Fi.Cp177 |
| 10 PLN | |
43950 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Kraków, karta o sygnaturze IV.-61, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp179a |
| 50 PLN | |
43951 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29 - 44 (Fi.64.-). | Fi.Cp179b |
| 50 PLN | |
43952 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Poznań, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN | |
43953 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze III.-60, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp184a |
| 45 PLN VERKAUFT | |
43954 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Wrocław, karta o sygnaturze V.-62, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
43955 |
1960 muzeum w Oświęcimiu - Brzezince. | Fi.Cp186 |
| 10 PLN | |
43956 |
1960 V Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 10 PLN | |
43957 |
1960 Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 8 PLN | |
43958 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.240.-). | Fi.Cp188-204 |
| 180 PLN | |
43959 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart, w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania. | Fi.Cp188-204 + 191I Mi.P214I-II |
| 600 PLN | |
43960 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "Żóraw". | Fi.Cp191I |
| 350 PLN | |
43961 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze I.-62, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp184a |
| 50 PLN | |
43962 |
1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Ck33-35 |
| 40 PLN | |
43963 |
| 30 PLN | |
43964 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.480.-). | Fi.Cp205 |
| 300 PLN | |
43965 |
1961 1000-lecie państwa polskiego, komplet 40 całostek we wszystkich odmianach kolorów i ilustracji, stan idealny. | Fi.Cp205a-d, il.I-X |
| 300 PLN | |
43966 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu. | Fi.Cp205as |
| 20 PLN | |
43967 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu, gwarancja. | Fi.Cp205cs |
| 20 PLN | |
43968 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart. | Fi.Cp205a-d B1 |
| 100 PLN | |
43969 |
1961 1000-lecie Przemyśla i 40-lecie wydawnictwa Książka i Wiedza. | Fi.Cp206-7 |
| 10 PLN | |
43970 |
1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta ze znakiem opłaty w kolorze niebieskozielonym i napisami ciemnozielonymi, różnica jest szczególnie widoczna w cieniowaniu tła, dla porównania karta zwykła (u dołu); różnice te w rzeczywistości są o wiele bardziej kontrastowe niż na powyższej ilustracji; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp209a |
| 100 PLN | |
43971 |
1962 komplet 2 kart "Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem" ostemplowanych okolicznościowo. | Fi.Cp209a, b |
| 30 PLN | |
43972 |
1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.336.-). | Fi.Cp210 |
| 220 PLN | |
43973 |
| 30 PLN | |
43974 |
1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.35.-). | Fi.Cp219-20 |
| 25 PLN | |
43975 |
1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.45.-). | Fi.Cp223I-III |
| 35 PLN | |