41775 |
| 20 PLN | |
43336 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonym znaczku. | Fi.Cp1 |
| 50 PLN | |
43337 |
1918 całostka wydania GGW z grzecznościowo odbitym stemplem prowizorycznym Suwałk. | Fi.Cp1 |
| 150 PLN | |
43338 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 24; dobry stan zachowania. | Fi.Cp1Is |
| 300 PLN | |
43339 |
1918 wydanie warszawskie, rzadka karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowych znaczkach za 2/5 fen i 5 fen; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 20; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp1It |
| 500 PLN | |
43340 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen, pęknięta poziomo lewa jedynka nominału; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 11; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp1Is |
| 120 PLN | |
43341 |
1918 wydanie warszawskie, częściowy brak nadruku - wyrazu Poczta i części kresek zasłaniających napis GG Warschau; odmiana powstała w wyniku dostania się obcego materiału pomiędzy formę przedrukową, a kartę; nieznaczne pionowe zgięcie; z wielkim prawdopodobieństwem egzemplarz unikalny!!! wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 20, reprodukcję prezentowanego waloru wykorzystano w opracowaniu obu autorów dotyczącym kart Cp1-3; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp1I |
| 500 PLN | |
43342 |
| 120 PLN | |
43343 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 2 w tym na doklejonym znaczku za 2,5 fen. | Fi.Cp1IIs |
| 150 PLN | |
43344 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 14 w tym na doklejonym znaczku za 2,5 fen. | Fi.Cp1Is |
| 150 PLN | |
43345 |
1918 wydanie warszawskie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 12; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp2I |
| 80 PLN | |
43346 |
1918 wydanie warszawskie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 12; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa niewielkie odbarwienia); gwarancja Schmutz. | Fi.Cp2I |
| 70 PLN | |
43347 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp2I |
| 35 PLN | |
43348 |
| 60 PLN | |
43349 |
| 30 PLN | |
43350 |
1918 wydanie warszawskie, karta wysłana 30.12 z Warszawy do Zawiercia, pisana ołówkiem, pełny tekst na odwrocie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 2; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 100 PLN VERKAUFT | |
43351 |
1918 wydanie warszawskie, unikalna odmiana - belka zakrywająca nadruk "Postkarte" ciągła (nie dzielona)!!! rozbity nadruk, obie 5 zniekształcone i zalane; uszkodzone P w wyrazie Poczta; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - prawdopodobnie typ 4; karta pionowo zgięta. | Fi.Cp2II |
| 200 PLN | |
43352 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z opłaconą odpowiedzią grzecznościowo kasowana prowizorycznym kasownikiem Konina, nadruk typ 9 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara. | Fi.Cp3I |
| 150 PLN | |
43353 |
| 200 PLN | |
43354 |
1918 wydanie lubelskie, karta skasowana grzecznościowo 17.I w Lublinie; całostki tego wydania kasowane z oryginalnego obiegu - bardzo wysoka wycena katalogowa! | Fi.Cp4Ibx |
| 100 PLN | |
43355 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym i czerwonym, czyste. | Fi.Cp4ay-by |
| 250 PLN | |
43356 |
1918 wydanie lubelskie, karty za 15 hal w dwóch typach opisanych w numerze 3/2014 "Przeglądu Filatelistycznego": górna z nadrukiem typu 1 na kartonie żółtawoszarym, co ciekawe znak opłaty jest o wiele jaśniejszy od belek zasłaniających napisy niemieckie; dolna w bardzo rzadkim typie 2 na kartonie brązowoszarym, najważniejszymi cechami odróżniającymi ten typ jest większa odległość górnej belki od znaku opłaty (10,8mm zamiast 10mm) i przesunięcie dolnej belki wyraźnie pod znak opłaty (prawa krawędź belki kończy się 3mm za linią pionową wyznaczoną przez lewą ramkę znaku opłaty); na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp4Ibx, 4IIcy |
| 2 000 PLN | |
43357 |
| 360 PLN | |
43358 |
1918 wydanie lubelskie, całostka z obiegu pocztowego z Lublina 17.I.19 do Warszawy, kartki tego wydania z obiegu pocztowego są niezwykle rzadkie, gwarancja. | Fi.Cp4a |
| 1 200 PLN | |
43359 |
1918 wydanie lubelskie, całostka w bardzo rzadkim kolorze jasno czerwonym, błędnie wyceniona w katalogu Fischer, znane około 10 całostek z tym kolorem druku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp4bx |
| 7 000 PLN | |
43360 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 25 hal: górna z miejscowego obiegu przesłana 26.I.1919 w Lublinie, karton szary; dolna czysta na kartonie ciemnoszarym; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp5I-II |
| 1 200 PLN | |
43361 |
| 240 PLN | |
43362 |
| 300 PLN | |
43363 |
1918 wydanie lubelskie, karta na kartonie żółtobrunatnym z czarnym nadrukiem, na odwrocie delikatne ślady po podlepkach. | Fi.Cp5IIy |
| 150 PLN | |
43364 |
| 380 PLN | |
43365 |
1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 23; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Ca2 |
| 300 PLN VERKAUFT | |
43366 |
| 300 PLN | |
43367 |
1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 11; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Ca2 |
| 300 PLN | |
43368 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 20. | Fi.Ca2 |
| 250 PLN | |
43369 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 2. | Fi.Ca3 |
| 150 PLN | |
43370 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 14. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
43371 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 12. | Fi.Ca3 |
| 200 PLN | |
43372 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 31. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
43373 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 23. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
43374 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 17. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |