Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
13292 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
13293 |
1952 całostka z sygnaturą III.52 i z hasłem propagandowym 19/18b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
13294 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
13295 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
13296 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
13297 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
13298 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
13299 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera (Fi.25.-). | Fi.Cp134 |
| 15 PLN | |
13300 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe F; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady podlepek). | Fi.Ck16I |
| 80 PLN | |
13301 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe C; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady podlepek). | Fi.Ck16I |
| 80 PLN | |
13302 |
1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN | |
13303 |
1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp135 |
| 12 PLN | |
13304 |
1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53. | Fi.Cp135 |
| 25 PLN | |
13305 |
1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53. | Fi.Cp135 |
| 25 PLN | |
13306 |
1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk Cp135 i Cp136 (komplet 6 haseł propagandowych); idealny stan zachowania. | Fi.Cp135-137 |
| 260 PLN | |
13307 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 (Kielce) na karcie z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłanej 10.8.1955 z Pilicy do Warszawy. | Fi.Cp132A |
| 50 PLN | |
13308 |
1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp132A |
| 60 PLN | |
13309 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, czysta; dobry stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 60 PLN | |
13310 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.1.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 80 PLN | |
13311 |
1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego, hasło propagandowe 18a. | Fi.Cp132B |
| 60 PLN | |
13312 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 3.7.55 z Iwonicza do Tarnowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN | |
13313 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
13314 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 90 PLN | |
13315 |
1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart. | Fi.Cp143I-II |
| 30 PLN | |
13316 |
1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura (VII-1957), nieco słabszy stan zachowania. | Fi.Ck21 |
| 30 PLN | |
13317 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura (VI-1957), czysta. | Fi.Ck21 |
| 40 PLN | |
13318 |
1957 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, karta ostemplowana okolicznościowo 19.VI.1969. | Fi.Cp146 |
| 15 PLN | |
13319 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 12 PLN | |
13320 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
13321 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 30 PLN | |
13322 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta. | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
13323 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart. | Fi.Cp155-60 |
| 80 PLN | |
13324 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |
13325 |
1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.III w Warszawie. | Fi.Cp163 |
| 15 PLN | |
13326 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
13327 |
1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59. | Fi.Cp168-69a, b |
| 70 PLN | |
13328 |
1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO. | Fi.Cp172 |
| 30 PLN | |
13329 |
1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart. | Fi.Cp173a-b |
| 30 PLN | |
13330 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 20 PLN | |
13331 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 15 PLN | |