Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 59. Ganzsachen

19953

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78II
10 PLN
19954

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp78II
15 PLN
19955

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp78II
15 PLN
19956

1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78II
15 PLN
19957

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78II
15 PLN
19958

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp79
20 PLN
19959

Fi.Cp80
30 PLN
19960

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp80
20 PLN
19961

Fi.Cp80
30 PLN
19962

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
20 PLN
19963

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
19964

1938 całostka z sygnaturą IX-1938 z hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
19965

Fi.Cp81
25 PLN
19966

Fi.Cp81
25 PLN
19967

Fi.Cp81
10 PLN
19968

Fi.Cp83
60 PLN
19969

Fi.Cp86
30 PLN
19970

Fi.Cp86
30 PLN
19971

Fi.Cp86
30 PLN
19972

Fi.Cp86
30 PLN
19973

Fi.Cp86
30 PLN
19974

Fi.Cp86
30 PLN
19975

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 20 - Mikołaj Kopernik, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
50 PLN
19976

Fi.Cp86
30 PLN
19977

Fi.Cp86
30 PLN
19978

Fi.Cp86
30 PLN
19979

Fi.Cp86
30 PLN
19980

Fi.Cp86
30 PLN
19981

Fi.Cp86
140 PLN
19982

Fi.Cp86
60 PLN
19983

Fi.Cp86
30 PLN
19984

Fi.Cp86
30 PLN
19985

Fi.Cp86
30 PLN
19986

Fi.Cp86
30 PLN
19987

Fi.Cp86
30 PLN
19988

Fi.Cp86
60 PLN
19989

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

Fi.Cp86
60 PLN
19990

Fi.Cp86
30 PLN
19991

Fi.Cp86
30 PLN
19992

Fi.Cp86
150 PLN