19872 |
1926 całostka z sygnaturą XII-926. | Fi.Cp43I |
| 40 PLN | |
19873 |
1926 Kolumna Zygmunta, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura (P.Z.G.No 753/2-500000-25), wysłana 4.V.27 ze Lwowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp44IA |
| 60 PLN | |
19874 |
| 15 PLN | |
19875 |
1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia. | Fi.Cp45I |
| 50 PLN | |
19876 |
1926 całostka z Mysłowic do Niemiec. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
19877 |
1926 kartka wysłana z Lędzin | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
19878 |
| 10 PLN | |
19879 |
1927 Kolumna Zygmunta, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura (G.D.P.i T. (I-927) 500.000), dofrankowana i wysłana 1.IV.30 ze Lwowa do Jarosławia; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp47A |
| 40 PLN | |
19880 |
1928 kartka z sygnaturą II-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
19881 |
1928 kartka z sygnaturą VIII.1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
19882 |
1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
19883 |
1928 Henryk Sienkiewicz, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928. | Fi.Cp49 |
| 150 PLN | |
19884 |
| 40 PLN | |
19885 |
1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(XI-1931)1.000.000., wysłana 31.VIII.32 z Warszawy do Muszyny, na odwrocie znaczek opłaty sądowej za 50 gr unieważniony przez przekreśleniem; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp49IA |
| 50 PLN | |
19886 |
1929 formularz kartkowy z reklamą firmy Centra. | |
| 40 PLN | |
19887 |
| 10 PLN | |
19888 |
| 10 PLN | |
19889 |
| 10 PLN | |
19890 |
| 90 PLN | |
19891 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i wysłana 27.1.32 z Chełmży do miejscowości Ruszelczyce; minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp50Ia |
| 30 PLN | |
19892 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów Kościół Dominikanów, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i wysłana 18.8.33 z Bydgoszczy do miejscowości Fordon; dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie podlepki). | Fi.Cp50Ia |
| 30 PLN | |
19893 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 50 PLN | |
19894 |
| 50 PLN | |
19895 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 110 PLN | |
19896 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 160 PLN | |
19897 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem (Le Lac Górka prés de Poznań), II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
19898 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; bardzo ładny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
19899 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
19900 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 140 PLN | |
19901 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - Jaremcze, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
19902 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 1 - Lublin Brama Krakowska, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 30.1.33 z Warszawy do Będzina; minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 40 PLN | |
19903 |
| 10 PLN | |
19904 |
1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F. | Fi.Cp51 |
| 25 PLN | |
19905 |
1932 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 20 gr, sygnatura M.P.i T.(IX-1933)500.000., przesłana 10.VIII.34 miejscowo we Lwowie, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym PACZKI ŻYWNOŚCIOWE wyróżnik "a" (Myślicki 32 112); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp52A |
| 100 PLN | |
19906 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938). | Fi.Cp53 |
| 80 PLN | |
19907 |
| 30 PLN | |
19908 |
1932 kartka druk w sprawach żywnościowych z doklejonymi znaczkami, sygnatura VII-1932. | Fi.Cp53 |
| 30 PLN | |
19909 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 60 PLN | |
19910 |
1932 karta w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
19911 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp 54 |
| 40 PLN | |