6838 |
1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy. | |
| 20 PLN | |
6839 |
1917 widokówka Nowogródek, czysta. | |
| 25 PLN | |
6840 |
1917 widokówka Wilno, czysta. | |
| 15 PLN | |
6841 |
1917 widokówka Grodno, czysta. | |
| 35 PLN | |
6842 |
1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta. | |
| 20 PLN | |
6843 |
| 45 PLN | |
6844 |
1917 widokówka o tematyce legionowej. | |
| 20 PLN | |
6845 |
| 20 PLN | |
6846 |
| 20 PLN | |
6847 |
1918 widokówka Stryj, z obiegu. | |
| 20 PLN | |
6848 |
1919 widokówka Bydgoszcz, karta z polskim dodrukiem, czysta. | |
| 40 PLN | |
6849 |
1919 widokówka Dąbrowa, czysta (z zeszyciku). | |
| 40 PLN | |
6850 |
1919 widokówka Toruń (Kulmerstrasse mit Kriegerdenkmal) z nadrukiem polskim (ul.Chełmiń), czysta, dobry stan zachowania (punktowe ubytki na froncie). | |
| 70 PLN | |
6851 |
1919 widokówka Gniezno (Gimnazjum), czysta, dobry stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
6852 |
1921 widokówka Ciechocinek, czysta. | |
| 40 PLN | |
6853 |
1921 widokówka Katowice, czysta. | |
| 25 PLN | |
6854 |
1923 widokówka Nadwórna, czysta. | |
| 60 PLN | |
6855 |
1923 widokówka Częstochowa, czysta. | |
| 45 PLN | |
6856 |
1924 widokówka Swoszowice, czysta. | |
| 120 PLN | |
6857 |
1925 widokówka Gostyń, czysta. | |
| 40 PLN | |
6858 |
1925 widokówka Pieskowa Skała, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
6859 |
1925 widokówka Puck, czysta. | |
| 40 PLN | |
6860 |
1926 widokówka Tczew, czysta (z książeczki). | |
| 25 PLN | |
6861 |
1926 widokówka Wisła - Śląsk Cieszyński, czysta. | |
| 25 PLN | |
6862 |
1926 widokówka Brześć nad Bugiem, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
6863 |
1926 widokówka Amerykańska Linia Rządowa (United States Line) - okręt Leviathan, wydanie dla biura w Warszawie, czysta. | |
| 80 PLN | |
6864 |
1926 około, widokówka fotograficzna przedstawiająca szyb naftowy, nad bramą napis "Galicyjskie Karpackie Akcyjne Towarzystwo Naftowe dawniej Bergheim & MacGarvey sekcja Ratoczyn", z obiegu (znaczek zdjęty); sucho tłoczony znak nakładcy "W.SELINGER FOTOGRAF BORYSŁAW"; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 250 PLN | |
6865 |
1927 widokówka Hel - latarnia morska, zapisana bez obiegu. | |
| 70 PLN | |
6866 |
1927 widokówka Kosów Huculski, czysta. | |
| 80 PLN | |
6867 |
1928 widokówka Lisków, czysta. | |
| 60 PLN | |
6868 |
| 40 PLN | |
6869 |
1928 widokówka Krzemieniec - góra Bony, z obiegu (znaczek zdjęty). | |
| 60 PLN | |
6870 |
1928 widokówka Stanisławów (Kościół Ormiański), czysta, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 50 PLN | |
6871 |
1929 widokówka Wieliczka - kopalnia soli, koń w zaprzęgu, czysta. | |
| 50 PLN | |
6873 |
1930 widokówka Gdynia, z obiegu. | |
| 40 PLN | |
6874 |
1930 widokówka Nowy Sącz, czysta. | |
| 40 PLN | |
6875 |
1930 widokówka Żarnowiec, czysta. | |
| 100 PLN | |
6876 |
1930 widokówka Pińsk, z obiegu (znaczek zdjęty). | |
| 30 PLN | |
6877 |
1930 Warszawa, Grób Nieznanego Żołnierza, karta zapisana. | |
| 20 PLN | |
6878 |
1930 Warszawa, pomnik Dowborczyków, karta bez obiegu. | |
| 20 PLN | |