6758 |
1899 widokówka z Gdańska.Ładna litografia.Długi adres | |
| 90 PLN | |
6759 |
1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
6760 |
1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
6761 |
1901 widokówka Gdańsk, z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
6762 |
1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
6763 |
1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 40 PLN | |
6764 |
| 38 PLN | |
6765 |
1904 widokówka Sokal (Klasztor O.O.Bernardynów), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 40 PLN | |
6766 |
1905 widokówka z Rummelsburg - Miastko. Bardzo ładna ulicówka. | |
| 90 PLN | |
6767 |
1906 widokówka Tarnopol (Ogród miejski), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 50 PLN | |
6768 |
1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu). | |
| 30 PLN | |
6769 |
1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta. | |
| 20 PLN | |
6770 |
1910 około, widokówka Jaworów (szkoła przemysłowa), z obiegu, wysłana z Truskawca, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 80 PLN | |
6771 |
1910 widokówka z Połczyna Zdroju. | |
| 15 PLN | |
6772 |
1911 widokówka z Clebow - Kłębowa /szczecinskie/. | |
| 30 PLN | |
6773 |
1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta. | |
| 40 PLN | |
6774 |
1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
6775 |
1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta. | |
| 60 PLN | |
6776 |
1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta. | |
| 60 PLN | |
6777 |
1912 symboliczna widokówka patriotyczna "Z POWINSZOWANIEM NOWEGO ROKU", litografia sygn.Wolski, z obiegu (znaczek zdjęty), słabszy stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
6778 |
1913 widokówka Gdańsk, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
6779 |
1913 widokówka Grudziądz, czysta. | |
| 35 PLN | |
6780 |
| 25 PLN | |
6781 |
1913 widokówka Chełm, czysta. | |
| 40 PLN | |
6782 |
1914 widokówka Starokonstantynów, czysta. | |
| 70 PLN | |
6783 |
1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku). | |
| 30 PLN | |
6784 |
1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
6785 |
1914 widokówka Malbork, czysta. | |
| 50 PLN | |
6786 |
1914 widokówka o tematyce legionowej. | |
| 20 PLN | |
6787 |
| 20 PLN | |
6788 |
| 20 PLN | |
6789 |
| 20 PLN | |
6790 |
| 20 PLN | |
6791 |
| 20 PLN | |
6792 |
| 20 PLN | |
6793 |
| 20 PLN | |
6794 |
| 20 PLN | |
6795 |
| 20 PLN | |
6796 |
| 20 PLN | |
6797 |
| 20 PLN | |