21964 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
21965 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.57, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN | |
21966 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja Ryblewski, Łaszkiewicz. | Fi.42 Mi.40 |
| 45 PLN | |
21967 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, gwarancja Schmutz, ładnie ściągnięta podlepka. | Fi.42 Mi.40 |
| 45 PLN | |
21968 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z zawansowanym błędem na poz.61 "uszkodzony romb", gwarancja i opis Gryżewski. | Fi.42 B Mi.40 |
| 40 PLN | |
21969 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 60 PLN | |
21970 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", gwarancja i opis Landre. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 120 PLN | |
21971 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.24 "cienkie Z", lekko skośnie zagnieciony, gwarancja i opis Landre. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 70 PLN | |
21972 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Jungjohann, Mikstein. | Fi.42B2 Mi.40 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
21973 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.73 "dwukropek", stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42 B2 Mi.40 |
| 200 PLN | |
21974 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.24 "cienkie Z", ślad po podlepce, nieco przybrudony na froncie co widać na skanie, sygnowany gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.42 No B1 |
| 3 400 PLN VERKAUFT | |
21975 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 65 PLN | |
21976 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, gwarancja Mikstein, Kronenberg. | Fi.43 Mi.41 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
21977 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN | |
21978 |
1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26-27, lekkie przygięcie, gwarancja Gryżewski, Lewoński. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
21979 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 94-5, gwarancja Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 80 PLN | |
21980 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 93, gwarancja Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 70 PLN | |
21981 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, szczątkowa guma, gwarancja Landre. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN | |
21982 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.31 "mocno uszkodzone obie litery P", bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.43 B Mi.41 |
| 150 PLN | |
21983 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja i opis Landre. | Fi.43 B1 Mi.41 |
| 100 PLN | |
21984 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.43No Mi.41K |
| 1 600 PLN | |
21985 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 84, gwarancja Mikstein. | Fi.43No Mi.41K |
| 800 PLN VERKAUFT | |
21986 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 38, znaczki za 80 hal. z podwójnym nadrukiem pochodzą z jednego stu znaczkowego arkusza - bardzo rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 8 000 PLN | |
21987 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, w tak doskonałym stanie duża rzadkość, gwarancja Kronenberg, Mikulski, fotoatest Schmutz. | Fi.44 Mi.42 |
| 10 000 PLN | |
21988 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.43, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.44 Mi.42 |
| 2 800 PLN VERKAUFT | |
21989 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, gwarancja Schmutz. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 500 PLN | |
21990 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.54/65, bardzo ładny stan (pełna oryginalna guma), gwarancja Plewka, Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 300 PLN | |
21991 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, ciężkie podlepki, gwarancja Kronenberg. | Fi.45I Mi.43 |
| 60 PLN | |
21992 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z usterką "uszkodzone litery PP", gwarancja i opis usterki Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 150 PLN | |
21993 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 40 z lekkim abklaczem, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
21994 |
| 120 PLN | |
21995 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27 z jeszcze nie katalogowanym błędem w postaci "uszkodzonych liter PP" z końcowej fazy nadruku pierwszą formą przedrukową, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.45IB Mi.43 |
| 210 PLN VERKAUFT | |
21996 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja i opis błędu Schmutz. | Fi.45IB Mi.43 |
| 120 PLN | |
21997 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.1, rzadki w tym wydaniu częściowy skośny nadruk drugostronny ZT z POCZTA i O z POLSKA; nie jest to odbitka lustrzana z dużo częściej spotykanego "abklatscha", gwarancja Mikstein z opisem Schmutz. | Fi.45I B Mi.43 |
| 600 PLN | |
21998 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 300 PLN | |
21999 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 150 PLN | |
22000 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem nadruku "uszkodzone A", gwarancja Mikulski. | Fi.45IB3 Mi.43 |
| 800 PLN | |
22001 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja Schmutz. | Fi.45I B3 Mi.43 |
| 250 PLN VERKAUFT | |
22002 |
| 80 PLN | |
22003 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IV, jeden znaczek niewielka podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.46 Mi.44 |
| 160 PLN | |