Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 55. Überdruckausgaben 1918-1919

21884

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.27aB5
Mi.26
30 PLN
21885

1918 drugie wydanie lubelskie, czytelnie skasowany w Noworadomsku znaczek za 50/60 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Gryżewski.

Fi.27a B5
50 PLN
21886

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcona litera S", gwarancja Schmutz.

Fi.27aB8
Mi.26
60 PLN
21887

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z błędem na poz.48 "litera S zniekształcona", gwarancja i opis.

Fi.27a B8
Mi.26
60 PLN
21888

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, lewy górny z błędem na poz.48 "zniekształcone S", prawy dolny znaczek z błędem na poz.37 "brak kropki po HAL", stan idealny, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.27a No B5+B8
Mi.26
1 600 PLN
21889

Fi.28
Mi.27
60 PLN
21890

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.28
Mi.27
80 PLN
21891

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, zagięcie na gumie, gwarancja Schmutz.

Fi.28No
Mi.27K
300 PLN
21892

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.29
Mi.28
35 PLN
21893

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.29
Mi.28
35 PLN
21894

Fi.29
Mi.28
35 PLN
21895

Fi.29B10
Mi.28
25 PLN
21896

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Miszczak.

Fi.29B10
Mi.28
15 PLN
21897

Fi.29B10
Mi.28
15 PLN
21898

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 30 z błędem "brak liter TA i małe A w POCZTA", gwarancja Schmutz.

Fi.29B9
Mi.28
20 PLN
21899

Fi.29No
Mi.28K
700 PLN
21900

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Landre,.

Fi.29 No
Mi.28
400 PLN
21901

50 PLN
21902

50 PLN
21903

50 PLN
21904

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy górny znaczek z usterką "piąta kreska", gwarancja Schmutz.

Fi.Cp11II
Mi.9II
55 PLN
21905

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.3, cień śladu po podlepce, sygnowany, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca (splecione SM) Mikstein, gwarancja Mikulski.

Fi.30
Mi.29
1 530 PLN
21906

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.28,kasowany na wycinku, wyjątkowo piękny stan, gwarancja Koopman, z opisem Schmutz.

Fi.31
Mi.30
1 400 PLN
21907

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z jeszcze nie katalogowanym błędem "uszkodzone litery PP" z końcowej fazy nadruku pierwszą formą przedrukową, gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.32IB
Mi.31
300 PLN
21908

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.71 "uszkodzone P w POLSKA" i charakterystycznie zagięty romb, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B
Mi.31
220 PLN
21909

Fi.32IB1
Mi.31
220 PLN
21910

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", kilka śladów po podlepkach i skośne załamanie na dole, ogólnie prezentuje się dobrze, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B1
Mi.31
120 PLN
21911

Fi.32I B1
Mi.31
250 PLN
21912

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 14, gwarancja Jungjohann.

Fi.32II
Mi.31
280 PLN
21913

Fi.33
Mi.32
1 400 PLN
21914

Fi.33
Mi.32
1 100 PLN
21915

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.67 na wycinku, gwarancja i opis Jungjohann BPP.

Fi.34
Mi.33
220 PLN
21916

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 76, gwarancja.

Fi.34
Mi.33
160 PLN
21917

Fi.34 B
Mi.33
500 PLN
21918

Fi.35
Mi.34
200 PLN
21919

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.86, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.35
Mi.34
100 PLN
21920

Fi.35
Mi.34
200 PLN
21921

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja Schmutz.

Fi.35
Mi.34
360 PLN
21922

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.100 "uszkodzone A (jak Ą) w POLSKA", na wycinku, gwarancja i opis pozycji.

Fi.35 B
Mi.34
800 PLN
21923

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja.

Fi.35B1
Mi.34
220 PLN