20363 |
| 40 PLN | |
20364 |
| 35 PLN | |
20365 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe F. | Fi.Ck14ya |
| 35 PLN | |
20366 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-20b. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
20367 |
| 40 PLN | |
20368 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
20369 |
| 15 PLN | |
20370 |
1953 koperta z trzema liniami z podpisami na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe E. | Fi.Ck16ay2 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
20371 |
| 60 PLN | |
20372 |
| 25 PLN | |
20373 |
| 25 PLN | |
20374 |
1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk Cp135 i Cp136 (komplet 6 haseł propagandowych); idealny stan zachowania. | Fi.Cp135-137 |
| 350 PLN | |
20375 |
| 75 PLN | |
20376 |
1956 koperta wydania prowizorycznego kopert wycofanych z obiegu i skierowanych do użytku służbowego poczty. | |
| 50 PLN | |
20377 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
20378 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 80 PLN | |
20379 |
| 35 PLN | |
20380 |
| 30 PLN | |
20381 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów. | Fi.Ck22-23 |
| 15 PLN | |
20382 |
1957 koperta ze znakiem opłaty pomnik A.Mickiewicza. | Fi.Ck24 |
| 15 PLN | |
20383 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 20 PLN | |
20384 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
20385 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 40 PLN | |
20386 |
1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.i N. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI. | Fi.Cp150-151 |
| 20 PLN | |
20387 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta. | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
20388 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart. | Fi.CP155-160 |
| 100 PLN | |
20389 |
1959 III Zjazd PZPR. | Fi.Ck28 |
| 10 PLN | |
20390 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
20391 |
1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59. | Fi.Cp168-9 |
| 70 PLN | |
20392 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp.170 |
| 20 PLN | |
20393 |
| 30 PLN | |
20394 |
| 30 PLN | |
20395 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 20 PLN | |
20396 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 15 PLN | |
20397 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 20 PLN | |
20398 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29 - 44. | Fi.Cp179b |
| 70 PLN | |
20399 |
1960 Muzeum w Oświęcimiu-Brzezince, karta czysta. | Fi.Cp186 |
| 20 PLN | |
20400 |
1960 V Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 10 PLN | |
20401 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańska z napisem "ŻURAW", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp188-204 |
| 300 PLN | |
20402 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - dwie odmiany karty Gdańsk: "ŻURAW" i "ŻÓRAW", idealny stan zachowania. | Fi.Cp191, 191I Mi.P214I-II |
| 700 PLN | |