20283 |
| 25 PLN | |
20284 |
| 20 PLN | |
20285 |
1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, złamany lewy górny narożnik. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
20286 |
| 20 PLN | |
20287 |
1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H, kartka wysłana z Skomorochy koło Sokala. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
20288 |
| 60 PLN | |
20289 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4 - Piotr Skarga, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
20290 |
| 140 PLN | |
20291 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
20292 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
20293 |
| 30 PLN | |
20294 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27 - Marcin Leopolita, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
20295 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 - Marian Smoluchowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
20296 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
20297 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
20298 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
20299 |
| 40 PLN | |
20300 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
20301 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
20302 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
20303 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 10 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
20304 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
20305 |
1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
20306 |
| 35 PLN | |
20307 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 14 - Zakład sanitarny I Brygady L.P. pod Urzędowem - lipiec 1915. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
20308 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 15 - Komendant J.Piłsudski ze sztabem obserwuje bitwę pod Jastkowem - lipiec 1915; słabszy stan zachowania (karta w kilku miejscach poodginana). | Fi.Cp88 |
| 40 PLN | |
20309 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 27 - Komendant J.Piłsudski podczas przeglądu okopów VI Batalionu L.P. pod Kostiuchnówką - czerwiec 1915. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
20310 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 25 - Centrala telefoniczna w Legionowie - lipiec 1916; karta ostemplowana okolicznościowo 6.VIII w Krakowie. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
20311 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 37, nadruk delikatny typu I (jaśniejsza plamka widoczna na karcie istnieje tylko na skanie). | Fi.Cp89 |
| 300 PLN | |
20312 |
| 200 PLN | |
20313 |
| 30 PLN | |
20314 |
| 60 PLN | |
20315 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 4.IX.1946 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp95AI |
| 15 PLN | |
20316 |
1945 Belweder 1,50 zł, sygnatura w układzie poziomym, zezwolenie na druk nonparelem, karta wysłana 24.VI.1946 z Wałbrzycha do Staszowa. | Fi.Cp95AI |
| 20 PLN | |
20317 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; karta wysłana 8.VIII.1946 z miejscowości Mosina do Warszawy; zwraca uwagę kasownik prowizoryczny. | Fi.Cp95AII |
| 25 PLN | |
20318 |
| 40 PLN | |
20319 |
| 30 PLN | |
20320 |
1946 Belweder, całostka z drukiem zdwojonym (Schmitzdruck) na wszystkich elementach drukowanych w doskonałym stanie zachowania, bardzo rzadkie. | Fi.Cp96IB |
| 800 PLN | |
20321 |
1947 Belweder, całostka z ilustracją Urzędu Telekomunikacji w Warszawie. | Fi.Cp100 |
| 40 PLN | |
20322 |
1947 Ignacy Daszyński, karta bez napisu z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102I |
| 35 PLN | |