Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
13590 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
13591 |
1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 160 PLN | |
13592 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13593 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13594 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13595 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
13596 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13597 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13598 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13599 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13600 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13601 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart. | Fi.Cp106 |
| 1 800 PLN | |
13602 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13603 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13604 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13605 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13606 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp106 |
| 80 PLN | |
13607 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13608 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13609 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13610 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13611 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13612 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13613 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13614 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13615 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
13616 |
1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 3 - stół wielkanocny; ostemplowana grzecznościowo datownikiem TELEKOM. WARSZAWA z wyróżnikiem H. | Fi.Cp107 |
| 40 PLN | |
13617 |
1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
13618 |
1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 120 PLN | |
13619 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie). | Fi.Cp109II |
| 150 PLN | |
13620 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 14, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z II walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 2 kropki); karta wysłana 9.8 z Krynicy do Rabki; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 200 PLN | |
13621 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 14, sygnatura XII.49 - piąty nakład; dofrankowana znaczkami z nadrukiem "groszy" 3 typu, wysłana 22.2.1951 z Krakowa do Gdańska Oliwy; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp109II, 519, 521 Mi.650, 653 |
| 60 PLN | |
13622 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 100 PLN | |
13623 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; dobry stan zachowania. | Fi.Cp115 |
| 150 PLN | |
13624 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
13625 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha. | Fi.Cp118 |
| 600 PLN | |
13626 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
13627 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
13628 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 22 z nadrukiem typ 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
13629 |
1950 kartka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 7 i z nadrukiem groszy typ 5, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp119I |
| 500 PLN | |