13470 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13471 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
13472 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13473 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN VERKAUFT | |
13474 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN | |
13475 |
| 50 PLN | |
13476 |
| 50 PLN | |
13477 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN VERKAUFT | |
13478 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13479 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13480 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN | |
13481 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13482 |
| 180 PLN | |
13483 |
| 100 PLN | |
13484 |
| 130 PLN | |
13485 |
| 80 PLN | |
13486 |
| 10 PLN | |
13487 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8, stan bardzo dobry. | Fi.Cp56 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
13488 |
1933 kartka z nadrukiem nowej wartości. | Fi.Cp58 |
| 70 PLN | |
13489 |
| 35 PLN | |
13490 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp61I |
| 25 PLN VERKAUFT | |
13491 |
1935 całostka z ilustracja nr 24. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
13492 |
1935 całostka z ilustracja nr 17. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
13493 |
1935 całostka z ilustracja nr 6. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
13494 |
1935 całostka z ilustracja nr 10. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
13495 |
1935 całostka z ilustracją 19 z obiegu. | Fi.Cp68 |
| 35 PLN | |
13496 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
13497 |
1937 koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
13498 |
| 40 PLN | |
13499 |
1937 M/S Piłsudski, karta z ilustracją OPATÓW - Brama Warszawska, wysłana 12.VII z Krakowa do Warszawy. | Fi.Cp68 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
13500 |
1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Tarnowskich Gór 7.X.37, sygnatura I-1937. | Fi.Cp71 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13501 |
1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Antopola 29.IV.38, sygnatura I-1937, hasło propagandowe O. | Fi.Cp74 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13502 |
| 90 PLN | |
13503 |
1937 całostka z ilustracja nr 21. | Fi.Cp76 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
13504 |
1938 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck10 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
13505 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 80 PLN | |
13506 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J, długość napisu KARTA POCZTOWA 53 mm. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN | |
13507 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78 II |
| 10 PLN | |
13508 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 30 PLN | |
13509 |
| 30 PLN | |