22498 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 50 PLN | |
22499 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
22500 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 50 PLN | |
22501 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
22502 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1289x Mi.1437 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
22503 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1290x Mi.1438 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
22504 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 10 PLN | |
22505 |
1963 rocznik kopert FDC (bez Bl.:27, 29I, 29II). | |
| 75 PLN | |
22506 |
1963 arkusiki z winietkami z okazji wystawy filatelistycznej POLSKA '73 sportowych w Poznaniu. | |
| 15 PLN VERKAUFT | |
22507 |
1963 arkusik z winietkami z okazji wystawy filatelistycznej znaczków sportowych we Wrocławiu. | |
| 15 PLN VERKAUFT | |
22508 |
1963 ozdobna kartka okolicznościowa z Wystawy Filatelistycznej Poznań 1963 suche tłoczenie, kasownik w 30-lecie Ruchu Filatelistycznego w Wielkopolsce. | |
| 15 PLN | |
22509 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze szarym z żółtawą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.Bl.27 Mi.Bl.29 |
| 90 PLN | |
22510 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.Bl.27 Mi.Bl.29 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
22511 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok. | Fi.bl.29I Mi.Bl.31I |
| 76 PLN VERKAUFT | |
22512 |
1963 15-lecie zespołu "Mazowsze", komplet 10 ilustrowanych kart ostemplowanych okolicznościowo 23.IV.1964 w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania; temat - FOLKLOR, TANIEC, MUZYKA. | Fi.Cp239-240I-V |
| 50 PLN | |
22513 |
1963 zeszycik znaczkowy. | Fi.ZzL3a |
| 460 PLN VERKAUFT | |
22514 |
1963 zeszycik znaczkowy. | Fi.ZzL4a |
| 460 PLN VERKAUFT | |
22515 |
1963 okładka zeszycika znaczkowego. | Fi.ZzL4a |
| 120 PLN | |
22516 |
1964 rocznik znaczków czystych. | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 200 PLN | |
22517 |
1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr. z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1310 B1 Mi.1458A |
| 30 PLN | |
22518 |
1964 koty, lewy znaczek z błędem "krótszy wąs kota". | Fi.1328B2 Mi.1476 |
| 20 PLN | |
22519 |
1964 koty, górny znaczek z błędem "kreska na prawym oku". | Fi.1332B1 Mi.1480 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
22520 |
1964 koty, znaczek z usterka "plama na prawej ramce". | Fi.1333 Mi.1481 |
| 20 PLN | |
22521 |
1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO W KRAKOWIE". | Fi.1337-1341 Mi.1485-1489 |
| 25 PLN | |
22522 |
1964 ptaki wodne, znaczek bez druku barwy niebieskiej - z "białym brzuszkiem". | Fi.1343 s Mi.1491F |
| 980 PLN VERKAUFT | |
22523 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny z błędami: "ścięte cyfry w 1964", "kokardka za hełmem" i "przerwane O w POWSTANIE". | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
22524 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem". | Fi.1365 B2 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
22525 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, arkusz sprzedażny. | Fi.1366 Mi.1366 |
| 20 PLN | |
22526 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, znaczek bez druku barwy czerwonej - tzw. sztangista "bez paska". | Fi.1368s Mi.1516FI |
| 980 PLN | |
22527 |
| 10 PLN | |
22528 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 30 PLN | |
22529 |
1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 30, 31). | |
| 70 PLN | |
22530 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ark.1365 B1, B2, Mi.Klb.1513 |
| 60 PLN | |
22531 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, kasowany z pełną gumą w dobrym stanie zachowania. | Fi.Ark.1365 B1, B?, Mi.Klb.1513 |
| 30 PLN | |
22532 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty. | Fi.Ark.1365 B1, B?, Mi.Klb.1513 |
| 60 PLN | |
22533 |
1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz czysty, zgięty poziomo w połowie. | Fi.Ark.1378 Mi.Klb.1526 |
| 25 PLN | |
22534 |
1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz czysty. | Fi.Ark.1379 Mi.Klb.1527 |
| 40 PLN | |
22535 |
1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty. | Fi.Ark.1380 Mi.Klb.1528 |
| 50 PLN | |
22536 |
1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste. | Fi.Ark.1392-1403 Mi.Klb.1541-1552&nbs |
| 500 PLN | |
22537 |
1964 Badanie kosmosu, komplet arkuszy czystych. | Fi.Ark.1404-11 Mi.Klb.1553-60 |
| 250 PLN | |