Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 50. Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
22498

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
50 PLN
22499

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
40 PLN
22500

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
50 PLN
22501

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B1
Mi.1416 
30 PLN
22502

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1289x
Mi.1437 
30 PLN
VERKAUFT
22503

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1290x
Mi.1438 
30 PLN
VERKAUFT
22504

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy 9".

Fi.1296B2
Mi.1444 
10 PLN
22505

1963 rocznik kopert FDC (bez Bl.:27, 29I, 29II).


75 PLN
22506

1963 arkusiki z winietkami z okazji wystawy filatelistycznej POLSKA '73 sportowych w Poznaniu.


15 PLN
VERKAUFT
22507

1963 arkusik z winietkami z okazji wystawy filatelistycznej znaczków sportowych we Wrocławiu.


15 PLN
VERKAUFT
22508

1963 ozdobna kartka okolicznościowa z Wystawy Filatelistycznej Poznań 1963 suche tłoczenie, kasownik w 30-lecie Ruchu Filatelistycznego w Wielkopolsce.


15 PLN
22509

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze szarym z żółtawą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29 
90 PLN
22510

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29 
72 PLN
VERKAUFT
22511

1963 zdobywanie kosmosu, blok.

Fi.bl.29I
Mi.Bl.31I 
76 PLN
VERKAUFT
22512

1963 15-lecie zespołu "Mazowsze", komplet 10 ilustrowanych kart ostemplowanych okolicznościowo 23.IV.1964 w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania; temat - FOLKLOR, TANIEC, MUZYKA.

Fi.Cp239-240I-V
50 PLN
22513

1963 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL3a
460 PLN
VERKAUFT
22514

1963 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL4a
460 PLN
VERKAUFT
22515

1963 okładka zeszycika znaczkowego.

Fi.ZzL4a
120 PLN
22516

1964 rocznik znaczków czystych.

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560 
200 PLN
22517

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr. z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458A 
30 PLN
22518

1964 koty, lewy znaczek z błędem "krótszy wąs kota".

Fi.1328B2
Mi.1476 
20 PLN
22519

1964 koty, górny znaczek z błędem "kreska na prawym oku".

Fi.1332B1
Mi.1480 
25 PLN
VERKAUFT
22520

1964 koty, znaczek z usterka "plama na prawej ramce".

Fi.1333
Mi.1481 
20 PLN
22521

1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO W KRAKOWIE".

Fi.1337-1341
Mi.1485-1489 
25 PLN
22522

1964 ptaki wodne, znaczek bez druku barwy niebieskiej - z "białym brzuszkiem".

Fi.1343 s
Mi.1491F 
980 PLN
VERKAUFT
22523

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny z błędami: "ścięte cyfry w 1964", "kokardka za hełmem" i "przerwane O w POWSTANIE".

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513 
60 PLN
VERKAUFT
22524

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365 B2
Mi.1513 
10 PLN
22525

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, arkusz sprzedażny.

Fi.1366
Mi.1366 
20 PLN
22526

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, znaczek bez druku barwy czerwonej - tzw. sztangista "bez paska".

Fi.1368s
Mi.1516FI 
980 PLN
22527

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
22528

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64.


30 PLN
22529

1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 30, 31).


70 PLN
22530

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ark.1365 B1, B2,
Mi.Klb.1513 
60 PLN
22531

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, kasowany z pełną gumą w dobrym stanie zachowania.

Fi.Ark.1365 B1, B?,
Mi.Klb.1513 
30 PLN
22532

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.Ark.1365 B1, B?,
Mi.Klb.1513 
60 PLN
22533

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz czysty, zgięty poziomo w połowie.

Fi.Ark.1378
Mi.Klb.1526 
25 PLN
22534

1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz czysty.

Fi.Ark.1379
Mi.Klb.1527 
40 PLN
22535

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty.

Fi.Ark.1380
Mi.Klb.1528 
50 PLN
22536

1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste.

Fi.Ark.1392-1403
Mi.Klb.1541-1552&nbs
500 PLN
22537

1964 Badanie kosmosu, komplet arkuszy czystych.

Fi.Ark.1404-11
Mi.Klb.1553-60 
250 PLN