22778 |
1981 60-lecie Polskiego Związku Tenisowego, znaczek z błędem "plama nad skarpetką". | Fi.2613 B1 Mi.2756 |
| 15 PLN | |
22779 |
| 40 PLN | |
22780 |
1981 rocznik kopert FDC. | |
| 42 PLN | |
22781 |
1981 Sport modelarski, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; na dolnym marginesie oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ark.2614-19 Mi.Klb.2757-62 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
22782 |
1981 Dzień Znaczka - stara broń, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ark.2621-22 Mi.Klb.2769-70 |
| 150 PLN | |
22783 |
1982 STAN WOJENNY - miejscowy list wysłany 10.II w Warszawie, otworzony i po skontrolowaniu treści zamknięty przez cenzurę, stemple "OCENZUROWANO" i "URZĄD CENZURY 993". | Fi.2629 Mi.2777 |
| 20 PLN | |
22784 |
| 15 PLN | |
22785 |
1982 znaczek z błędem "OBLEŻENIE". | Fi.2671 B1 Mi.2819 |
| 15 PLN | |
22786 |
1982 pomniki polskiej kartografii, narożny czworoblok z błędem perforacji - znaczki prawe całkowicie pozbawione ząbkowania, lewe znaczki posiadają ząbkowanie pionowe tylko z lewej strony i niewielki fragment ząbkowania poziomego, bardzo rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Krawczyk. | Fi.2697s + 2697nz Mi.2845 |
| 3 950 PLN | |
22787 |
1982 rocznik kopert FDC (bez Bl.75). | |
| 34 PLN | |
22788 |
1982 50-lecie zwycięstwa w Challenge, blok ostemplowany datownikiem okolicznościowym, z pełną gumą. | Fi.Bl.73 Mi.Bl.87 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
22789 |
1982 50-lecie zwycięstwa w Challenge, blok z błędem "przerwana trasa Madryt-Pau" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.73 B Mi.Bl.87 |
| 20 PLN | |
22790 |
1983 karta Poczty Harcerskiej w Lublinie, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 10.IX w Toruniu; temat - HARCERSTWO, KOPERNIK. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 10 PLN | |
22791 |
| 10 PLN | |
22792 |
1983 rocznik kopert FDC (bez Bl. 78). | |
| 33 PLN | |
22793 |
1984 Olimpiada w Los Angeles, znaczek bez druku barwy niebieskiej i żółtej - "zawodnik bez koszulki", gwarancja Krawczyk. | Fi.2765s Mi.2913 |
| 890 PLN | |
22794 |
1984 40-lecie SB i MO, znaczek z błędem "piąty punkt na zielonym polu". | Fi.2790B1 Mi.2938 |
| 12 PLN | |
22795 |
1984 rocznik kopert FDC. | |
| 33 PLN | |
22796 |
1984 poczta samochodowa szlakiem poczty polowej LWP, komplet 7 kart ze znaczkami dodatkowej opłaty, przewiezionych na trasie poszczególnych etapów. | Fi.Cp872-878 |
| 50 PLN | |
22797 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "otwarte O w DO". | Fi.2815B1 Mi.2963 |
| 15 PLN | |
22798 |
1985 SOLIDARNOŚĆ - 50 rocznica śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego, pamiątkowy bloczek. | |
| 30 PLN | |
22799 |
1985 rocznik kopert FDC (bez Bl.82II, Bl.83II). | |
| 37 PLN | |
22800 |
1986 działacze Stronnictwa Demokratycznego, znaczek bez druku barwy żółtej - brak tła z przesuniętą perforacją, niekatalogowane. | Fi.2877 Mi.3025 |
| 950 PLN | |
22801 |
1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, znaczek z powtarzalnym błędem "żółte kółeczko na spodenkach nad lewą nogą polskiego piłkarza" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.2880 B Mi.3028 |
| 50 PLN | |
22802 |
1986 polska żegluga bałtycka, seria z przywieszkami i pustopolami. | Fi.2881-4 Mi.3029-32 |
| 30 PLN | |
22803 |
| 10 PLN | |
22804 |
1986 rocznik kopert FDC (bez Bl.84-85, Bl.86, Bl.87). | |
| 35 PLN | |
22805 |
1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN". | Fi.bl. 85t Mi.Bl. 99 |
| 20 PLN | |
22806 |
| 20 PLN | |
22807 |
1987 baśnie Andersena, dolny prawy znaczek z błędem "dodatkowy płatek śniegu". | Fi.2982s Mi.3129 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
22808 |
1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem. | Fi.2983Pw Mi.3131Zf |
| 10 PLN | |
22809 |
1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88). (Fi.73.-) | |
| 60 PLN | |
22810 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.Ark.2951-2 B1 Mi.Klb.3099-00 |
| 60 PLN | |
22811 |
1987 spotkanie Jana Pawła Ii na zamku królewskim w Warszawie, blok. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 90 PLN | |
22812 |
1987 zamek Królewski w Warszawie - spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. W.Jaruzelskim, blok na nieoficjalnej kopercie FDC. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 350 PLN | |
22813 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok czysty. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |
22814 |
1988 "70 LAT POLSKIEJ MARYNARKI WOJENNEJ", ilustrowana, dekoracyjna karta, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 28.XI w Gdyni; na stemplu sylwetka torpedowca ORP "Mazur". | Fi.2837, 2839 Mi.2985, 2987 |
| 25 PLN | |
22815 |
| 10 PLN | |
22816 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny. | Fi.3016a Mi.3163 |
| 12 PLN | |
22817 |
| 10 PLN | |