21199 |
1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karta pocztowa z sygn. L.Z.7.45.25000(1591), czysta. | Fi.Cp2b |
| 120 PLN | |
21200 |
1945 całostka poczty międzyobozowej ze znakiem opłaty "Syrenka" z sygnaturą 1591. | Fi.Cp2b |
| 80 PLN VERKAUFT | |
21201 |
1945 kartka z internowania w Szwajcarii na formularzu do korespondencji krajowej. | Fi.Fp1 |
| 120 PLN | |
21202 |
| 120 PLN | |
21203 |
1946 poczta osiedli polskich w Bawarii, seria. | Fi.1-3 |
| 160 PLN | |
21204 |
1946 ruiny Warszawy, seria cięta osiedli polskich w Bawarii. | Fi.1-3A |
| 450 PLN VERKAUFT | |
21205 |
1946 Poczta osiedli polskich w Bawarii, marginesowa seria kasowana z odmianą znaczka za 12 pf.+ 1 mk. na białym papierze. | Fi.1-3B |
| 300 PLN | |
21206 |
1946 ruiny Warszawy, seria ząbkowana osiedli polskich w Bawarii. | Fi.1-3B |
| 80 PLN | |
21207 |
1946 Ettlingen, seria znaczków bez druku barwy czerwonej, rzadkie, opinia Schmutz, fotoatest. | Fi.1-4B |
| 1 900 PLN | |
21208 |
1946 Ettlingen, seria stemplowana na kartce obozowej. | Fi.1-4B |
| 360 PLN | |
21209 |
1946 Ettlingen, seria pierwszego wydania. | Fi.1-4B |
| 250 PLN VERKAUFT | |
21210 |
| 120 PLN | |
21211 |
| 150 PLN | |
21212 |
1946 poczta osiedli polskich we Włoszech, seria. | Fi.1-9 |
| 40 PLN | |
21213 |
1946 seria pierwszego wydania poczty polskich osiedli we Włoszech. | Fi.1-9 |
| 35 PLN | |
21214 |
1946 Ettlingen, seria drugiego wydania. | Fi.5-8 |
| 230 PLN VERKAUFT | |
21215 |
| 90 PLN | |
21216 |
1946 obóz jeniecki w ZSRR dla jeńców niemieckich, przesyłka z obozu - formularz Sowieckiego Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, datowany 11.8 wysłany do Berlina, w adresie nadawcy adres skrytki pocztowej "Postfach 234", stempelek cenzury sowieckiej; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; temat - CZERWONY KRZYŻ, CZERWONY PÓŁKSIĘŻYC. | |
| 200 PLN | |
21217 |
1946 obóz dla jeńców niemieckich w zakładach Hipolita Cegielskiego w Poznaniu, list wysłany 20.9 z urzędu Poznań 12 do Hydro w USA, przesyłka oznaczona stempelkiem "J.W." (jeniec wojenny) w ramce; doskonały stan zachowania. | |
| 250 PLN | |
21218 |
1946 Dachau, bloczek z okazji pierwszej rocznicy wyzwolenia obozu. | |
| 400 PLN | |
21219 |
1946 Dachau, bloczek z okazji pierwszej rocznicy wyzwolenia obozu bez bocznych marginesów. | |
| 300 PLN | |
21220 |
1946 poczta polskich osiedli we Włoszech, kartka ze stemplem osiedla Bareleta. | |
| 55 PLN VERKAUFT | |
21221 |
1946 poczta polskich osiedli we Włoszech, koperta ze stemplem osiedla Bareleta i srią z nadrukiem "Szanuj cztery wolności". | |
| 180 PLN | |
21222 |
1946 Hellbrunn, znaczki z bloku na rzecz PCK zbiórka dla polskich dzieci. | |
| 60 PLN | |
21223 |
1946 Hellbrunn, cięty blok na rzecz PCK zbiórka dla polskich dzieci. | |
| 120 PLN | |
21224 |
| 60 PLN | |
21225 |
1946 Hellbrunn, ząbkowany blok na rzecz PCK zbiórka dla polskich dzieci. | |
| 120 PLN | |
21226 |
1946 poczta polskich osiedli we Włoszech, komplet bloków w idealnym stanie. | Fi.bl.1-3 |
| 750 PLN | |
21227 |
1946 poczta polskich osiedli we Włoszech, komplet stemplowanych bloków. | Fi.bl.1-3 |
| 750 PLN | |
21228 |
1946 Poczta osiedli polskich we Włoszech, komplet bloków (kasowany rzadki) ostemplowanych 14.4 datownikiem POCZTA OSIEDLI POLSKICH BARLETTA-TRANI, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Nl bl1-3 |
| 1 000 PLN | |