21159 |
1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - Żaglowiec, kasowany znaczek za 40 f. | Fi.2 |
| 40 PLN | |
21160 |
1945 Lubeka, znaczek poczty obozów polskich w Niemczech "żaglowiec". | Fi.2 |
| 15 PLN | |
21161 |
| 10 PLN | |
21162 |
1945 Lubeka, niegumowany arkusz znaczka "Żaglowiec" z błędami na poz. 31 i 40. | Fi.2 B1, B2 |
| 500 PLN | |
21163 |
1945 pamiątkowy karnet filatelistyczny ze znaczkami dla osiedli polskich we Włoszech, nakład numerowanych karnetów 2000 sztuk. | |
| 800 PLN | |
21164 |
1945 arkusz znaczka za 25 pf. poczty między obozowej w Dachau - Allach. | |
| 480 PLN | |
21165 |
1945 Dachau - Allach, arkusz znaczka za 25 pf w kolorze ultramarynowym. | |
| 300 PLN | |
21166 |
1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze żółtozielonym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja. | |
| 900 PLN | |
21167 |
1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze czerwonym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja. | |
| 900 PLN | |
21168 |
1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze jasnobrązowym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja. | |
| 900 PLN | |
21169 |
1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze fioletowym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja. | |
| 900 PLN | |
21170 |
1945 Dachau Allach, podstawowa seria, znaczek za 25 pf. bez gumy. | |
| 30 PLN | |
21171 |
1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - Syrena, bloczek 4 znaczków za 20 f. pięknie kasowany 1.9 datownikiem MURNAU w 6 rocznicę wybuchu wojny; doskonały stan zachowania. | Fi.Ark.1 |
| 500 PLN | |
21172 |
1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK, blok bez znaku wodnego. | Fi.bl.3 |
| 40 PLN | |
21173 |
1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK, blok na papierze ze znakiem wodnym. | Fi.bl.3B |
| 80 PLN | |
21174 |
1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK. | Fi.bl.4B |
| 40 PLN | |
21175 |
1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK. | Fi.bl.5A |
| 60 PLN | |
21176 |
| 120 PLN | |
21177 |
| 80 PLN | |
21178 |
| 80 PLN | |
21179 |
1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK. | Fi.bl.5B |
| 60 PLN | |
21180 |
| 80 PLN | |
21181 |
| 60 PLN | |
21182 |
| 80 PLN | |
21183 |
| 150 PLN | |
21184 |
| 100 PLN | |
21185 |
| 70 PLN | |
21186 |
| 200 PLN | |
21187 |
| 180 PLN | |
21188 |
| 50 PLN | |
21189 |
| 35 PLN | |
21190 |
1945 Dachau Allach, ząbkowany blok z dopłatą na PCK 2,85+7,25 mk., ze znakiem wodnym "kwadraty w prawo" (Fi. 200.-), na marginesie suchotłoczona pieczęć PCK. | Fi.Bl.5xB |
| 35 PLN | |
21191 |
1945 Dachau Allach, ząbkowany blok z dopłatą na PCK 2,85+7,25 mk. na papierze bez znaku wodnego, z odwróconym znakiem opłaty za 25 f., na marginesie suchotłoczona pieczęć PCK. | Fi.Bl.5yBu |
| 400 PLN | |
21192 |
1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - Żaglowiec, częściowo nie złożony listownik, czysty w idealnym stanie zachowania. | Fi.Ck1 |
| 50 PLN | |
21193 |
1945 Lubeka, listownik "Żaglowiec". | Fi.Ck1 |
| 225 PLN VERKAUFT | |
21194 |
1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karta pocztowa o sygnaturze (E/0281); słabszy stan zachowania, jak na skanie, atrakcyjna cena. | Fi.Cp1 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
21195 |
1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karty pocztowe znacznie różniące się kolorem znaku opłaty, jedna ze znakiem opłaty pomarańczowoczerwonym, druga z czerwonym i z dodatkowym błędem "uszkodzone 0 w sygnaturze E/0281"; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp1 |
| 200 PLN | |
21196 |
1945 całostka poczty międzyobozowej ze znakiem opłaty "Syrenka". | Fi.Cp1 |
| 60 PLN | |
21197 |
1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karta pocztowa na kartonie kremowym, sygnatura L.Z.6.45.25000(1008); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp2a |
| 60 PLN | |
21198 |
1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - Syrena, karta pocztowa, sygnatura L.Z.6.45.25000(1008); ostemplowana grzecznościowo 18.X Urzędzie Pocztowym Obozu Wojskowego w Niemczech w RÜMPEL; przesyłki z obiegu katalog wycenia wysoko (Fi.800.-); walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp2a |
| 120 PLN | |