Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 46. Generalgouvernement

26275

1942 firmowy list polecony z Dębicy do Krakowa, na odwrocie stempel odbiorczy.

Fi.46, 67
45 PLN
26276

1942 kartka z Warszawy 15.VII.42 do Szlamborka.

Fi.67
40 PLN
26277

1942 kasownik okolicznościowy z herbem Lwowa, przygotowany z okazji 1 rocznicy utworzenia Dystryktu Galicji, znaczki na karcie (prawidłowa opłata), ostemplowane okolicznościowo 1.VIII we Lwowie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.71, 74; 21
50 PLN
26278

1942 kartka z Krakowa z wirnikiem propagandowym NSDAP.

Fi.72
10 PLN
26279

1942 kasownik okolicznościowy z okazji otwarcia miejskiego instytutu im. Behringa do badań tyfusu plamistego we Lwowie.

Fi.72; 27
60 PLN
26280

Fi.75
210 PLN
26281

Fi.75; 22
150 PLN
26282

1942 list z Krakowa 9.IX.42 z wirnikiem propagandowym NSDAP.

Fi.78
10 PLN
26283

Fi.89-91
25 PLN
26284

Fi.89-91
30 PLN
26285

Fi.92-95, 22
40 PLN
26286

1942 600-lecie Lublina, seria z dolnym marginesem z nazwą emisji, skasowana na kopercie ekspresowego, miejscowego listu poleconego, nadanego 24.VIII w Warszawie, kasownik odbiorczy; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania, pochodzący ze zbiorów i z sygnaturą własnościową T.Białkowskiego.

Fi.92-95Pw6
120 PLN
26287

Fi.96-100; 26
40 PLN
26288

20 PLN
26289

1942 koperta (Wawel) z sygnaturą III.42. wysłana z Krosna 19.XI do Wrocławia.

Fi.Ck2
Mi.U2/02a
50 PLN
26290

1942 koperta (Wawel) z sygnaturą III.42., wysłana 22.I z miejscowości Ryki do Lublina.

Fi.Ck2
Mi.U2/02b
50 PLN
26291

1942 kartka z Krakowa 9.7.42 do Warszawy.

Fi.Cp7
40 PLN
26292

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. karta fioletowa o sygnaturze II.41, wysłana z Tarnowa do Poznania.

Fi.Cp9a
Mi.P12/01
20 PLN
26293

Fi.Cp9b
Mi.P12/02
10 PLN
26294

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana ze Skolimowa.

Fi.Cp9b
Mi.P12/02
10 PLN
26295

1942 widoki zabytkowych budowli, całostka z sygnaturą II.42, zgięcia na narożniku.

Fi.Cp9b
10 PLN
26296

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowe karty o sygnaturze III.42, dwie odmiany kartonu i koloru, czyste.

Fi.Cp9b
Mi.P12/02
40 PLN
26297

Fi.Cp9b; 22
30 PLN
26298

1942 formularz biura wysyłkowego znaczków ze stemplem okolicznościowym z Krakowa.

Fi.CpU1A
200 PLN
26299

Fi.CpU2I
600 PLN
26300

1942 formularz biura wysyłkowego znaczków grzecznościowo stemplowany.

Fi.CpU3
70 PLN
26301

1942 formularz biura wysyłkowego znaczków.

Fi.CpU4
60 PLN
26302

Fi.CpU4
200 PLN
26303

Fi.CpU4
50 PLN
26304

1942 list urzędowy z sądu grodzkiego w Krakowie 20.5.41.

Fi.U6
20 PLN
26305

1943 stempel okolicznościowy z Krakowa.

Fi.31
10 PLN
26306

Fi.34
15 PLN
26307

Fi.41, 66; 33
50 PLN
26308

1943 "Szachowe mistrzostwa GG", efektowny kasownik okolicznościowy na miejscowym liście, przesłanym w Radomiu w czasie trwania zawodów; bardzo dobry stan zachowania; temat-SZACHY.

Fi.45; 28
80 PLN
26309

Fi.70; 29
50 PLN
26310

1943 kasownik okolicznościowy mistrzostw szachowych w Radomiu.

Fi.72
20 PLN
26311

1943 znaczek Generalnego Gubernatorstwa użyty poza jego obszarem!!! widokówka ofrankowana znaczkiem za 12 gr. z Hitlerem, wysłana 30.IV z Królewca (Königsberg) do Hannoveru; bardzo dobry stan zachowania; duża ciekawostka!

Fi.75
100 PLN
26312

1943 kartka z Lublina 22.12.43 do Warszawy.

Fi.75
30 PLN
26313

1943 list wysłany 20.IV z Grybowa, adresowany do zwierzchnika kościoła prawosławnego w Polsce, arcybiskupa Palladiusa w Warszawie; dekoracyjny stempel konsystorza.

Fi.78
100 PLN
26314

1943 portret Hitlera na jednolitym tle, 24 + 60 gr. - frankatura dwukolorowa, list polecony wysłany 6.III.1944 z Krakowa do Berlina, kasownik odbiorczy na odwrocie 7.III.

Fi.78, 111
25 PLN