Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
22810 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
22811 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
22812 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie (Nobel w dziedzinie fizyki 1903 i drugi w dziedzinie chemii 1911). | Fi.Cp86 |
| 150 PLN | |
22813 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
22814 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis"). | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
22815 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32 - Piotr Michałowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
22816 |
1939 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1939, długość KARTA POCZTOWA 53 mm. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
22817 |
1939 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą VI-1939. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
22818 |
1939 kartka wysłana z Warszawy 4.VI.39, całostka z ilustracją 64 - o tematyce PCK. | Fi.Cp86 |
| 70 PLN | |
22819 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr.3 - Kompania huculska 2 p.p. L.P. w Worochcie - listopad 1914. | Fi.Cp88 |
| 70 PLN | |
22820 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Klasycyzm: Bejsce - Dwór z końca XVIII wieku. | Fi.Cp89 |
| 180 PLN | |
22821 |
1945 formularz kartkowy, okolicznościowy "PIERWSZA POCZTA POLSKA W SZCZECINIE 5.5.1945" wydany nakładem Koła Pocztowego P.Z.Z. w Poznaniu. | |
| 30 PLN | |
22822 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
22823 |
1945 karta z hasłem propagandowym 8 bez sygnatury nakładu - rzadkie. | Fi.Cp92s |
| 500 PLN | |
22824 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 30 PLN | |
22825 |
1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp95A |
| 25 PLN | |
22826 |
1945 karta makulaturowa z nieodbitym napisem "NADAWCA" i niedobitą sygnaturą. | Fi.Cp95A |
| 90 PLN VERKAUFT | |
22827 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 40 PLN | |
22828 |
1946 ilustrowany formularz kartkowy z numerem zezwolenia cenzury B-45351; temat - Kopernik. | |
| 50 PLN | |
22829 |
1947 całostka z sygnaturą VIII 47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
22830 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 50 PLN | |
22831 |
1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu. | Fi.Cp97 |
| 25 PLN | |
22832 |
1947 Judaica, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14.VI i 16.VI. | Fi.Cp97-98 |
| 80 PLN | |
22833 |
1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 25 PLN | |
22834 |
1947 karta ilustrowana Belweder. | Fi.Cp99 |
| 30 PLN | |
22835 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
22836 |
1948 karta ilustrowana zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 35 PLN | |
22837 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi. 1320,-). | Fi.Cp106 |
| 1 250 PLN | |
22838 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 5 - Zajączek malujący pisankę | Fi.Cp107 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
22839 |
1949 koperta ze znakiem opłaty. | Fi.Ck11 |
| 54 PLN VERKAUFT | |
22840 |
1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
22841 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 108 PLN VERKAUFT | |
22842 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 2. | Fi.Cp111 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
22843 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 2. | Fi.Cp111 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
22844 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 13. | Fi.Cp114 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
22845 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4. | Fi.Cp115 |
| 100 PLN | |
22846 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; dobry stan zachowania. | Fi.Cp115 |
| 150 PLN | |
22847 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4. | Fi.Cp115 |
| 100 PLN | |
22848 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4. | Fi.Cp116 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
22849 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117 |
| 45 PLN | |