22690 |
1921 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm. | Fi.Cp39I |
| 35 PLN | |
22691 |
1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
22692 |
1921 podwójna kartka wydania obiegowego "orzeł na tarczy barkowej" z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
22693 |
1922 kartka z Wejherowa 3.11.22 do Gdańska. | Fi.Cp40 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
22694 |
1922 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm. | Fi.Cp40I |
| 30 PLN | |
22695 |
1923 kartka pocztowa wydana przez pocztę bez wydrukowanego znaku opłaty ze względu na hiperinflację. | |
| 60 PLN | |
22696 |
1924 pokwitowanie telegraficzne. | |
| 50 PLN | |
22697 |
| 60 PLN | |
22698 |
1925 całostka bez sygnatury. | Fi.Cp42 |
| 40 PLN | |
22699 |
1925 kartka z Torunia 4.12.25 do Gdańska. | Fi.Cp42 |
| 10 PLN | |
22700 |
1926 całostka z sygnaturą 534 -5.000.000 -26. | Fi.Cp43I |
| 530 PLN VERKAUFT | |
22701 |
1926 całostka z sygnaturą 76 z usterką "brak kropki po 26". | Fi.Cp43Is |
| 90 PLN VERKAUFT | |
22702 |
1926 całostka do korespondencji zagranicznej z usterką "brak kropki po 26". | Fi.Cp45Is |
| 150 PLN VERKAUFT | |
22703 |
1927 całostka z sygnaturą VII-1927. | Fi.Cp46 |
| 55 PLN VERKAUFT | |
22704 |
1927 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą IX-927. | Fi.Cp47 |
| 130 PLN VERKAUFT | |
22705 |
1928 całostka z sygnaturą VIII-1928. | Fi.Cp48 |
| 470 PLN VERKAUFT | |
22706 |
1928 całostka z sygnaturą II-1928. | Fi.Cp48 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
22707 |
1928 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią bez hasła propagandowego z sygnaturą IV-1928. | Fi.Cp49 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
22708 |
1928 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym. | Fi.Cp49I |
| 290 PLN VERKAUFT | |
22709 |
1930 całostka z sygnaturą VII-1930. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
22710 |
1931 całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą I-1931. | Fi.Cp48I |
| 130 PLN VERKAUFT | |
22711 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN VERKAUFT | |
22712 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN VERKAUFT | |
22713 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN VERKAUFT | |
22714 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN VERKAUFT | |
22715 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 180 PLN | |
22716 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN | |
22717 |
| 160 PLN VERKAUFT | |
22718 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 180 PLN | |
22719 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 240 PLN VERKAUFT | |
22720 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 240 PLN VERKAUFT | |
22721 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 240 PLN | |
22722 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
22723 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 240 PLN | |
22724 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 360 PLN | |
22725 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 360 PLN | |
22726 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 240 PLN | |
22727 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
22728 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
22729 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |