7855 |
1933 karnet - "II WSZECHPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA W TORUNIU", znaczek z rzadkim położeniem znaku wodnego - W.II.G (trąbki w górę). | Fi.260G Mi.281 |
| 120 PLN | |
7856 |
1933 400 rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek czysty. | Fi.261 Mi.282 |
| 60 PLN | |
7857 |
1933 400 rocznica śmierci Wita Stwosza. | Fi.261 Mi.282 |
| 75 PLN | |
7858 |
1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza. | Fi.261 Mi.282 |
| 53 PLN VERKAUFT | |
7859 |
1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, czworoblok. | Fi.261 Mi.282 |
| 250 PLN | |
7860 |
1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek w oficjalnym karnecie Ministerstwa Poczt i Telegrafów. | Fi.261 Mi.282 |
| 600 PLN | |
7861 |
1933 250. rocznica Wiktorii Wiedeńskiej, czworoblok. | Fi.262 Mi.283 |
| 550 PLN | |
7862 |
1933 250 rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, marginesowy znaczek czysty. | Fi.262 Mi.283 |
| 180 PLN | |
7863 |
1933 250. rocznica wiktorii wiedeńskiej. | Fi.262 Mi.283 |
| 90 PLN | |
7864 |
1933 250 rocznica wiktorii wiedeńskiej. | Fi.262 Mi.283 |
| 160 PLN | |
7865 |
1933 list polecony z Torunia 30.XII.33 ze stemplem okolicznościowym 700-lecia miasta Torunia do Inowrocławia, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.262 Mi.283 |
| 140 PLN | |
7866 |
1933 15. rocznica odzyskania niepodległości, czworoblok. | Fi.263 Mi.284 |
| 40 PLN | |
7867 |
1933 Krzyż Niepodległości, frankatura mieszana, ekspresowy list polecony, wysłany 28.II.1934 z Sosnowca do miejscowości Skała pod Ojcowem; kasownik odbiorczy. | Fi.263, 243 Mi.284, 262 |
| 40 PLN | |
7868 |
1933 Krzyż Niepodległości, kasowany znaczek za 30 gr. z rzadkim - W.II.D położeniem znaku wodnego, gwarancja Krawczyk. | Fi.263D Mi.284 |
| 30 PLN | |
7869 |
1933 Krzyż Niepodległości, znaczek za 30 gr. z rzadkim - W.II.D położeniem znaku wodnego, kasownik LWÓW 2 - ZNIESIENIE, gwarancja Krawczyk. | Fi.263D Mi.284 |
| 40 PLN | |
7870 |
1933 list z Warszawy opłacony gotówką z wirnikiem propagandowym Myślicki nr 32120B. | |
| 10 PLN | |
7871 |
1933 kartka ze Stryja do Borysławia. | |
| 10 PLN | |
7872 |
1933 20 gr. frankatura mechaniczna H7 Związku Kopalń Górnośląskich "ROBUR", karta firmowa wysłana 7.VIII z Katowic do Kielc. | |
| 20 PLN | |
7873 |
1933 kartka nadana w ambulansie pocztowym nr 255 na trasie Lublin - Zdołbunów. | |
| 45 PLN | |
7874 |
1934 WILEŃSZCZYZNA - ALBERTYN - karta pocztowa wysłana 25.IX z miejscowości Albertyn koło Słonima do Wilna, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "a"; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.254 Mi.275 |
| 100 PLN | |
7875 |
1934 WILEŃSZCZYZNA - PLISSA - list wysłany 10.VI z miejscowości Plissa (powiat dziśnieński) do Wilna, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "*a*"; koperta przycięta z jednej strony, dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.256 Mi.277 |
| 60 PLN | |
7876 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, zestaw 6 ilustrowanych, dekoracyjnych kopert wystawowych w różnych kolorach, ofrankowanych obydwoma znaczkami wydania przedrukowego, skasowanych okolicznościowo datownikiem wystawowym. | Fi.264-265 Mi.285-286 |
| 800 PLN | |
7877 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, opłacona zgodnie z taryfą, polecona karta pocztowa wysłana 12.V pocztą lotniczą z terenu wystawy adresowana do Warszawy, kasownik odbiorczy; okolicznościowa karta wykazuje na odwrocie szczątkowy druk podwójny; efektowna całość. | Fi.264-265, 220 Mi.285-286, 228  |
| 200 PLN | |
7878 |
| 120 PLN | |
7879 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria kasowana okolicznościowo na wycinkach, znaczek za 30 gr. z bardzo rzadkim - W.II.L położeniem znaku wodnego (Fi.570.-), gwarancja Schmutz. | Fi.264-65L Mi.285-86 |
| 400 PLN | |
7880 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria czysta, znaczek za 30 gr. z oboma położeniami W.II.P i W.II.L znaku wodnego, gwarancja jeden Mikstein, wszystkie z opisem Schmutz. | Fi.264-65P+L Mi.285-86 |
| 1 000 PLN | |
7881 |
1934 list z wystawy filatelistycznej w Katowicach. | Fi.265 Mi.286 |
| 140 PLN | |
7882 |
1934 20-lecie wymarszu Legionów, czworoblok. | Fi.266 Mi.287 |
| 40 PLN | |
7883 |
1934 20-lecie wymarszu Legionów. | Fi.266 Mi.287 |
| 10 PLN | |
7884 |
1934 20-lecie wymarszu Legionów, seria czysta. | Fi.266-67 Mi.287-88 |
| 110 PLN VERKAUFT | |
7885 |
1934 20-lecie wymarszu Legionów, 30 gr - frankatura mieszana, list polecony za zwrotnym poświadczeniem odbioru wysłany 14.II.1935 z miejscowości Serock Pomorski do Torunia; kasownik przejściowy Toruń na odwrocie. | Fi.267, 254, 271 Mi.288, 275, 292&nbs |
| 40 PLN | |
7886 |
1934 list z Mielca opłacony znaczkiem z okazji Międzynarodowego Turnieju Lotniczego Chellenge. | Fi.268 Mi.289 |
| 60 PLN | |
7887 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challange1934, 20 gr. parka pionowa na kopercie miejscowego listu poleconego wysłanego 29.XI w Warszawie, kasownik odbiorczy, gwarancja Krawczyk. | Fi.268, 251, 253 Mi.289, 272, 274&nbs |
| 40 PLN | |
7888 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, seria czysta, gwarancja. | Fi.268-69 Mi.289-90 |
| 85 PLN VERKAUFT | |
7889 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge. | Fi.268-69 Mi.289-90 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
7890 |
| 200 PLN | |
7891 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, seria w czworoblokach. | Fi.268-69 Mi.289-90 |
| 320 PLN | |
7892 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge. | Fi.268-9 Mi.289-90 |
| 10 PLN | |
7893 |
1934 międzynarodowy turniej lotniczy Challenge, fałszerstwo nadruku. | Fi.269FFi Mi.290False |
| 20 PLN | |
7894 |
1934 wydanie przedrukowe, podstawowa seria w czworoblokach. | Fi.270-72 Mi.291-93 |
| 450 PLN | |