26200 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 60 PLN | |
26201 |
1932 karta w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
26202 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp57 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
26203 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp57 |
| 295 PLN VERKAUFT | |
26204 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 25. | Fi.Cp57 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
26205 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 1. | Fi.Cp57 |
| 295 PLN VERKAUFT | |
26206 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp57 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
26207 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 8. | Fi.Cp57 |
| 300 PLN VERKAUFT | |
26208 |
1933 wydanie prowizoryczne, usterka karty podstawowej: brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta dofrankowana i przesłana pocztą balonową; dekoracyjna całość. | Fi.Cp58s |
| 200 PLN | |
26209 |
| 50 PLN | |
26210 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN | |
26211 |
| 40 PLN | |
26212 |
| 30 PLN | |
26213 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
26214 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp77 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
26215 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
26216 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
26217 |
| 15 PLN | |
26218 |
1938 koperta - "20-lecie odzyskania niepodległości", dofrankowana i wysłana 30.VI.1939 ze Zbąszynia do Hanoweru. | Fi.Ck.10 |
| 15 PLN | |
26219 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
26220 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
26221 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu. | Fi.Cp78I |
| 10 PLN | |
26222 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
26223 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE. | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
26224 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
26225 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym P. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
26226 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 41. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
26227 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
26228 |
| 40 PLN | |
26229 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
26230 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
26231 |
| 30 PLN | |
26232 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
26233 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 70 PLN | |
26234 |
| 30 PLN | |
26235 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
26236 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp86 |
| 55 PLN VERKAUFT | |
26237 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
26238 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 54. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
26239 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |