26160 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 3, idealny stan zachowania. | Fi.Cs4II |
| 160 PLN | |
26161 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19 "beleczka zamiast ozdobnika", na odwrocie delikatne, praktycznie niewidoczne, ślady kleju. | Fi.Cs4IIIs |
| 200 PLN | |
26162 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19 "beleczka zamiast ozdobnika", wysłany z Krakowa, kasownik odbiorczy Warszawa 24.IV; przesyłka ma wszystkie cechy obiegu, chociaż otworzono ją odrywając tylko tylną część sekretnika, nie ma, co prawda treści, ale co było dosyć powszechną praktyką, najpewniej znajdowała się ona na kartce luzem włożonej do środka. | Fi.Cs4IIIs |
| 500 PLN | |
26163 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19 - belka zamiast ornamentu z oryginalnego obiegu z Krakowa 23.VI 1919 z pełnymi brzegami. | Fi.Cs 4 III s |
| 200 PLN | |
26164 |
1919 wydanie krakowskie, POLSKA POCZTA - przestawione wiersze nadruku i beleczka zamiast ornamentu (typ 18), niezaklejony sekretnik z nieoderwanymi brzegami (Fi.+50%=1500.-) i pełną oryginalną gumą, skasowany grzecznościowo w Cieszynie; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cs4IIIt |
| 300 PLN | |
26165 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 12 bez nominału, opuszczona cyfra 5. | Fi.Cs4IV |
| 300 PLN | |
26166 |
1920 kartka typu m z hasłem propagandowym w układzie a - wszystkie litery jednakowego kroju. | Fi.Cp32ma |
| 40 PLN | |
26167 |
1920 kartka typu n z hasłem propagandowym w układzie b - cztery wyrazy pismem grubym. | Fi.Cp32nb |
| 40 PLN | |
26168 |
1920 całostka na przesyłki zagraniczne z hasłem propagandowym, odbite spacje drukarskie na lewo od znaku opłaty, znak opłaty przechylony lekko w prawą stronę - ciekawe. | Fi.Cp33 |
| 100 PLN | |
26169 |
1920 całostka bez hasła propagandowego. | Fi.Cp35 |
| 30 PLN | |
26170 |
1920 kartka bez napisu propagandowego z linią dzielącą kartkę pod literą P (Am). | Fi.Cp35I |
| 40 PLN | |
26171 |
1921 kartka z Warszawy 22.IV.21 do Wiednia. | Fi.Cp38 |
| 20 PLN | |
26172 |
| 40 PLN | |
26173 |
| 80 PLN | |
26174 |
1922 kartka z Wejherowa 3.11.22 do Gdańska. | Fi.Cp40 |
| 15 PLN | |
26175 |
| 800 PLN VERKAUFT | |
26176 |
1922-23 wydanie dla polskiego Górnego Śląska, pokwitowanie telegraficzne z ręcznym nadrukiem wartości w walucie niemieckiej 25 mk niemieckich/ 80 mk, bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania (minimalne pofałdowania i załamania papieru). | Fi.Ct12 |
| 1 500 PLN | |
26177 |
1923 pokwitowanie telegraficzne. | Fi.Ct 8 |
| 50 PLN | |
26178 |
1924 pokwitowanie telegraficzne. | |
| 50 PLN | |
26179 |
1926 całostka z sygnaturą P.Z.G. No 76. | Fi.Cp43I |
| 40 PLN VERKAUFT | |
26180 |
1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia. | Fi.Cp45I |
| 50 PLN | |
26181 |
1927 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-927. | Fi.Cp47 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
26182 |
1928 Henryk Sienkiewicz, karta o sygnaturze (I-1931), z hasłem propagandowym F, doskonały stan zachowania. | Fi.Cp48I |
| 60 PLN | |
26183 |
| 50 PLN | |
26184 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931, nieostre narożniki. | Fi.Cp50I |
| 50 PLN VERKAUFT | |
26185 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 3 - Ojców, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN VERKAUFT | |
26186 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
26187 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 3.II.1932 z Tarnowskich Gór. | Fi.Cp50IIa |
| 40 PLN | |
26188 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
26189 |
| 240 PLN | |
26190 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 320 PLN | |
26191 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
26192 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 29 - Częstochowa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 320 PLN VERKAUFT | |
26193 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
26194 |
1931 Henryk Sienkiewicz, komplet całostek z ilustracjami 1-32, wszystkie kartki z drugiego nakład z sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, idealny stan zachowania, w takim stanie bardzo rzadko oferowane. | Fi.Cp50IIa il.1-32 |
| 6 000 PLN | |
26195 |
1932 karta widokowa bez znaczka opłaty pocztowej, ilustracja nr.9 - Tryptyk Tadeusza Kościuszki. | |
| 60 PLN VERKAUFT | |
26196 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
26197 |
1932 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z hasłem propagandowym K. | Fi.Cp52 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
26198 |
| 30 PLN | |
26199 |
| 300 PLN | |