12267 |
1918 całostka wydania PP/GGW. | Fi.Cp2I |
| 30 PLN VERKAUFT | |
12268 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 31.I.19 do Szwajcarii, stempel cenzury przy MSZ. | Fi.Cp2II |
| 101 PLN VERKAUFT | |
12269 |
| 220 PLN | |
12270 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96. | Fi.Cp12II |
| 100 PLN | |
12271 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96. | Fi.Cp13IIA |
| 120 PLN | |
12272 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 81 - fantazyjna czcionka "15h" wysłana z Wadowic 7.VIII.19 do Austrii, opłata jak w obrocie krajowym, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1. | Fi.Cp16IIx |
| 75 PLN | |
12273 |
| 50 PLN | |
12274 |
1919 wydanie krakowskie, całostka Jasiennicy koło Brzozowa z nadrukiem typ 73. | Fi.Cp16IIx |
| 100 PLN VERKAUFT | |
12275 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana z Poronina z nadrukiem typ 121 - brak rombu. | Fi.Cp16IIx |
| 100 PLN VERKAUFT | |
12276 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana z Bobowej z nadrukiem typ 49. | Fi.Cp16IIx |
| 260 PLN VERKAUFT | |
12277 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 116a. | Fi.Cp16IIx |
| 80 PLN | |
12278 |
1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 22; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp16Ix |
| 120 PLN | |
12279 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 59. | Fi.Cp16Ix |
| 100 PLN | |
12280 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana z Limanowej z nadrukiem typ 25. | Fi.Cp16Ix |
| 100 PLN | |
12281 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na odpowiedź wysłana z Dębicy z nadrukiem typ 97. | Fi.Cp17IIB |
| 100 PLN VERKAUFT | |
12282 |
1919 wydanie krakowskie, całostka część na odpowiedź z nadrukiem typ 128. | Fi.Cp17IIB |
| 130 PLN | |
12283 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135, gwarancja bez oznaczenia Schmutz. | Fi.Cp19Ix |
| 80 PLN | |
12284 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 136. | Fi.Cp19Iy |
| 80 PLN | |
12285 |
1919 kartka z Warszawy 27.III.19 do Łodzi, kartki tego wydania z oryginalnego obiegu są niezwykle rzadko spotykane. | Fi.Cp21II |
| 800 PLN | |
12286 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19, odmiana "beleczka zamiast ozdobnika", wewnątrz podlepki, brzeg z pełną nieuszkodzoną gumą. | Fi.Cs4IIIs |
| 170 PLN | |
12287 |
1920 kartka do obiegu zagranicznego wysłana z Solca do USA, nie rozcięta rzadka. | Fi.Cp37 |
| 190 PLN | |
12288 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm. | Fi.Cp39I |
| 50 PLN | |
12289 |
1921 kartka do obrotu krajowego. | Fi.Cp40I |
| 20 PLN | |
12290 |
1921 kartka do obrotu krajowego, część na odpowiedź. | Fi.Cp41B |
| 20 PLN | |
12291 |
1922 kartka z Skulska 25.III.22 do Sompolna. | Fi.Cp40II |
| 10 PLN | |
12292 |
| 800 PLN | |
12293 |
1923 przewartościowanie "warszawskie" - pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" za 50 mk., przedrukowane - czerwonym nadrukiem "400 MAREK" - w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, z obiegu pocztowego - użyte 23.IV; dobry stan zachowania (na odwrocie prawie niewidoczne ślady po podlepkach); wydanie opisane dopiero po 84 latach !!! w artykule P.Pelczara w Przeglądzie Filatelistycznym 2/2007, sugerowana tam cena za całostkę z obiegu 1000.- zł. | Fi.Ct13 |
| 1 000 PLN | |
12294 |
1928 trzy całostki z różnymi sygnaturami; II-1928, IV-1930, I-1931, gwarancja Petriuk. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
12295 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, sygnatura VIII-1931, nieostre narożniki. | Fi.Cp50I |
| 50 PLN VERKAUFT | |
12296 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931, nieostre narożniki. | Fi.Cp50I |
| 50 PLN | |
12297 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 8, oznaczenie ceny 15 gr. | |
| 30 PLN | |
12298 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 4, z oznaczeniem ceny 15 gr. | |
| 30 PLN | |
12299 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 10, nadruk nowej wartości 10 gr. | |
| 40 PLN | |
12300 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 4, bez oznaczenie ceny. | |
| 35 PLN | |
12301 |
1932 całostka z sygnaturąVI-1932 i hasłem propagandowym F. | Fi.Cp51 |
| 20 PLN | |
12302 |
1933 kartka Wejherowa z hasłem propagandowym F i sygnaturą III-1938. | Fi.Cp51 |
| 5 PLN | |
12303 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp61I |
| 25 PLN | |
12304 |
1934 całostka o sygnaturze VIII-1935, z hasłem propagandowym H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, 13.IX z Krakowa. | Fi.Cp64 |
| 15 PLN | |
12305 |
1937 Koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | Fi.Ck9 |
| 40 PLN | |
12306 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, całostka o sygnaturze X-1937, z hasłem propagandowym L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ. | Fi.Cp72 |
| 30 PLN VERKAUFT | |