5435 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 300 PLN | |
5436 |
1919 wydanie krakowskie, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", znaczek z błędem postfrisch, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 450 PLN | |
5437 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 41 z błędem "otwarte O w POCZTA u góry", gwarancja Mikstein i z oznaczeniem pozycji. | Fi.32I B10 Mi.31 |
| 270 PLN VERKAUFT | |
5438 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" i usterką otwarte O w POCZTA, gwarancja Mikstein,. | Fi.32I B2 Mi.31 |
| 1 000 PLN VERKAUFT | |
5439 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN | |
5440 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 380 PLN | |
5441 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 500 PLN | |
5442 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 48, gwarancja i oznaczenie Miszczak. | Fi.32II Mi.31 |
| 150 PLN | |
5443 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 48, gwarancja Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 000 PLN | |
5444 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 69, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 800 PLN VERKAUFT | |
5445 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 58, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 000 PLN | |
5446 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.10, gwarancja i opis Sutcliffe. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 000 PLN | |
5447 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 000 PLN | |
5448 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Mikulski. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
5449 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", minimalny ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
5450 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek zamiast rombu", znaczek z gumą prążkowaną poziomo - prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz z tym błędem, stan idealny, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.33 B2 Mi.32 |
| 6 800 PLN VERKAUFT | |
5451 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 96, gwarancja i oznaczenie Miszczak. | Fi.34 Mi.33 |
| 140 PLN | |
5452 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką", stan idealny, gwarancja i opis pozycji Schmutz. | Fi.34 B Mi.33 |
| 360 PLN VERKAUFT | |
5453 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 5 z błędem "cienkie Z", praktycznie postfrisch - cień po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 240 PLN | |
5454 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", ledwo widoczny ślad po podlepce, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 250 PLN | |
5455 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy I z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", znaczek z błędem w doskonałym stanie - postfrisch, gwarancja Mikstein. | Fi.34 B3 Mi.33 |
| 1 350 PLN VERKAUFT | |
5456 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan - prawie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja Ryblewski. | Fi.34 B3 Mi.33 |
| 1 000 PLN | |
5457 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 37, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 75 PLN VERKAUFT | |
5458 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
5459 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 100 PLN | |
5460 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, pozostałości dwóch podlepek, gwarancja Jungjohann i z oznaczeniem Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 550 PLN | |
5461 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą z poz.3, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.36 Mi.35 |
| 1 250 PLN | |
5462 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 300 PLN | |
5463 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 96 - uszkodzone P w POCZTA, gwarancja Wiatrowski, Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 600 PLN | |
5464 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN | |
5465 |
1919 wydanie krakowskie, list opłacony znaczkiem za 25/80 hal., wysłany 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Falkowski. | Fi.38 Mi.48 |
| 320 PLN | |
5466 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek kasowany. | Fi.38 Mi.48 |
| 10 PLN | |
5467 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterką wyrostek przy lewej nóżce A w POCZTA, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 60 PLN | |
5468 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na wycinku z przekazu pieniężnego z urzędu pocztowego Kraków 10. | Fi.38 Mi.48 |
| 60 PLN | |
5469 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.38No Mi.48K |
| 2 400 PLN | |
5470 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.38 No Mi.48 K |
| 350 PLN | |
5471 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski, Schmutz. | Fi.38 No Mi.48 K |
| 250 PLN VERKAUFT | |
5472 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formy IIB poz. 97, gwarancja Schmutz. | Fi.39 Mi.37 |
| 700 PLN | |
5473 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z poz.9, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz. | Fi.39 Mi.38 |
| 720 PLN VERKAUFT | |
5474 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 45, fotoatest Kronenberg. | Fi.39a Mi.37 |
| 1 100 PLN | |