19452 |
1947 całostka z napisem okolicznościowym. | Fi.Cp 102II |
| 60 PLN | |
19453 |
1947 całostka ilustrowana. | Fi.Cp101 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
19454 |
1947 "MUZEUM - PAŃSTWOWE OŚWIĘCIM" komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, ostemplowane okolicznościowo 14.VI w pierwszym dniu obiegu. | Fi.Cp97-98 |
| 50 PLN | |
19455 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 30 PLN | |
19456 |
1947 kościół w Pniowie, sygnatura VIII.47, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
19457 |
1947 Belweder, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp96Ia |
| 10 PLN | |
19458 |
1947 Belweder, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp96Ib |
| 9 PLN VERKAUFT | |
19459 |
1947 Oświęcim, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp97 |
| 10 PLN | |
19460 |
1947 Oświęcim, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp98 |
| 10 PLN | |
19461 |
1947 całstka z ilustracją, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp100 |
| 10 PLN | |
19462 |
1947 całostka bez napisu z okazji kongresu, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp102I |
| 10 PLN | |
19463 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp102I |
| 10 PLN | |
19464 |
1948 całostka z sygnaturą VIII.47 na papierze x nieprawidłowo cięta - duży margines u góry. | Fi.Cp 103 |
| 60 PLN | |
19465 |
1948 całostka z sygnaturą VIII.47 na papierze y z usterką - uszkodzona ramka znaku opłaty, gwarancja. | Fi.Cp 103 |
| 60 PLN | |
19466 |
1948 całostka ilustrowana, na odwrocie pozostałości po dwóch podlepkach. | Fi.Cp 105 |
| 100 PLN | |
19467 |
1948 całostka z obiegu, gwarancja. | Fi.Cp 105 |
| 250 PLN | |
19468 |
1948 całostka z ilustracją 17, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp106 |
| 10 PLN | |
19469 |
1948 minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp108 |
| 10 PLN | |
19470 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b. | Fi.Cp110IIb |
| 100 PLN VERKAUFT | |
19471 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze niebieskim i usterką - pionowa linią biegnącą przez rysunek. | Fi.Cp 117a |
| 50 PLN | |
19472 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze zielonym. | Fi.Cp 117b |
| 25 PLN | |
19473 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym. | Fi.Cp 117c |
| 25 PLN | |
19474 |
| 10 PLN | |
19475 |
1949 Bolesław Bierut, bez napisu propagandowego, sygnatura II.50. | Fi.Cp109I |
| 10 PLN | |
19476 |
1949 całostka z sygnaturą II.50, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp109I |
| 10 PLN | |
19477 |
1949 całostka z sygnaturą VI.49 i hasłem propagandowym 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp109II |
| 10 PLN | |
19478 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp111 |
| 25 PLN | |
19479 |
| 25 PLN | |
19480 |
| 25 PLN | |
19481 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
19482 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 5, uszkodzone A w NADAWCA i brak ":" po NADAWCA, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp112III |
| 25 PLN | |
19483 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp113 |
| 25 PLN | |
19484 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 4, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp112III |
| 15 PLN | |
19485 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp115 |
| 25 PLN | |
19486 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp119I |
| 15 PLN | |
19487 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp121I |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19488 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie i lekko zaplamiony front klejem - jak na obrazku. | Fi.Cp122 |
| 10 PLN | |
19489 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet czterech całostek z widokami w różnych barwach. | Fi.Cp 117 a-d |
| 70 PLN | |
19490 |
1949 Wydanie prowizoryczne, drugostronna przebitka nadruku (abklatsch) !!! - karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7, hasło propagandowe 16b; sygnatura VIII.47. | Fi.Cp119II |
| 500 PLN | |
19491 |
1950 "groszy" typ 8, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa dopłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 26.I.52 z Krynicy. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |