19372 |
1932 Druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
19373 |
1932 Druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura X-1938. | Fi.Cp53 |
| 60 PLN | |
19374 |
1932 Druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura VII-1932. | Fi.Cp53 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
19375 |
1932 orzeł na tle liniowanym, hasło propagandowe F, sygnatura VI-1932. | Fi.Cp51 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19376 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, 20 gr. karta ilustrowana - Wniebowstąpienie. | Fi.Cp55 |
| 70 PLN | |
19377 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, 20 gr. karta ilustrowana - Zstąpienie do otchłani - diabeł. | Fi.Cp55 |
| 70 PLN | |
19378 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, 20 gr. karta ilustrowana - Chrystus wśród uczonych - głowa jednego z nich (Kallimach). | Fi.Cp55 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
19379 |
1934 wydanie z wartością dostosowaną do nowej taryfy pocztowej, karta 25 gr., sygnatura IX-1934, wysłana 5.VII.1937 z Warszawy do miejscowości Dobre koło Nieszawy. | Fi.Cp66 |
| 70 PLN | |
19380 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 18 - Trzy Marie u grobu; karta wysłana 13.I.1935 z Krynicy Zdroju, minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp63 |
| 45 PLN | |
19381 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 4 - Hołd trzech króli - jeden z królów; karta wysłana 5.II.1935 z miejscowości Oksa do Kielc. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
19382 |
1934 podwójna całostka o sygnaturze XII-1934, z hasłem propagandowym, wysłana 9.XII.1935 z miejscowości Rubieżewicze. | Fi.Cp65 |
| 100 PLN | |
19383 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 29 - Chrystus wśród uczonych. | Fi.Cp63 |
| 95 PLN VERKAUFT | |
19384 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 22 - Wniebowstąpienie. | Fi.Cp63 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
19385 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 20 - Opłakiwanie. | Fi.Cp63 |
| 145 PLN VERKAUFT | |
19386 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 2 - Boże Narodzenie - Matka Boska. | Fi.Cp63 |
| 135 PLN VERKAUFT | |
19387 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 1 - Opłakiwanie - Chrystus i Matka Boska. | Fi.Cp63 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
19388 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju", czysta. | Fi.Cp77/11 |
| 100 PLN | |
19389 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Wnętrze chaty góralskiej, czysta. | Fi.Cp77/13 |
| 100 PLN | |
19390 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Borysław - Kopalnie nafty, czysta. | Fi.Cp77/26 |
| 120 PLN | |
19391 |
1937 całostka z ilustracją wnętrza chaty góralskiej. | Fi.Cp 77 |
| 100 PLN | |
19392 |
1937 całostka z ilustracją Śląsk. | Fi.Cp 77 |
| 100 PLN | |
19393 |
1937 Koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku. | Fi.Ck9 |
| 25 PLN | |
19394 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe N, sygnatura VI-1938. | Fi.Cp72 |
| 36 PLN VERKAUFT | |
19395 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe N, sygnatura I-1937. | Fi.Cp72 |
| 27 PLN VERKAUFT | |
19396 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe M, sygnatura X-1937. | Fi.Cp72 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19397 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe L, sygnatura I-1937. | Fi.Cp72 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19398 |
1937 M/S Piłsudski, 15 gr., hasło propagandowe J, sygnatura XI-1936. | Fi.Cp70 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
19399 |
1937 M/S Piłsudski, ilustracja nr. 20 - OPATÓW - Brama Warszawska, karta wysłana 12.VII z Krakowa do Warszawy. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
19400 |
1937 Koperta "Belweder" z sygnaturą X-1937, wysłana 20.VIII.1938 z Rabki do Warszawy. | Fi.Ck7 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
19401 |
1937 Koperta Kazimierz Jagiellończyk, czysta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne , prawie niewidoczne przebarwienia. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
19402 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp77 |
| 140 PLN VERKAUFT | |
19403 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp77 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
19404 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
19405 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 28. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
19406 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Gdynia Poczta Główna. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
19407 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Barok: Berezwecz, przebarwienia. | Fi.Cp86/51 |
| 10 PLN | |
19408 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Gotyk: Orawka, przebarwienia. | Fi.Cp86/60 |
| 9 PLN VERKAUFT | |
19409 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Juliusz Kossak, przebarwienia. | Fi.Cp86/36 |
| 9 PLN VERKAUFT | |
19410 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Artur Grottger, przebarwienia. | Fi.Cp86/33 |
| 9 PLN VERKAUFT | |
19411 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Władysław Stanisław Reymont. | Fi.Cp86/19 |
| 35 PLN | |