4213 |
1951 kartka z przedrukiem Groszy. Gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 60 PLN | |
4214 |
1951 całostka z okazji 7 rocznicy powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN | |
4215 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją Jana Marcina Szancera, znanego i cenionego plastyka. | Fi.Cp134 |
| 25 PLN | |
4216 |
1952 Koperty ze znakiem opłaty o rysunku znaczka nr.539 (Bierut) - zestaw 5 sztuk o sygnaturze XI.51 z hasłami propagandowymi D,E,F,G,H, czyste. | Fi.Ck13 |
| 60 PLN | |
4217 |
1952 koperta z hasłem H i sygnaturą XI.51, błąd uszkodzone R w GR, gwarancja. | Fi.Ck 13 |
| 50 PLN | |
4218 |
1952 koperta z hasłem C i sygnaturą XI.51. | Fi.Ck 13 |
| 10 PLN | |
4219 |
1953 Koperta ze znakiem opłaty o rysunku znaczka nr.626 (Elektrownia w Jaworznie), napis "CENA 95 GR" antykwą, hasło propagandowe F, czysta. | Fi.Ck18a |
| 35 PLN | |
4220 |
1953 Koperta lotnicza ze znakiem opłaty jak znaczek nr.590 (Samolot nad portem w Gdyni), sygnatura V.52, czysta. | Fi.Ck17 |
| 50 PLN | |
4221 |
1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą II.52. | Fi.Cp 133 |
| 10 PLN | |
4222 |
1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 12 PLN | |
4223 |
1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 12 PLN | |
4224 |
1953 koperta lotnicza. | Fi.Ck 17a |
| 35 PLN | |
4225 |
1953 koperta z hasłem G na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki. | Fi.Ck 16I |
| 25 PLN | |
4226 |
1953 koperta z hasłem H na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki. | Fi.Ck 16I |
| 25 PLN | |
4227 |
1953 koperta z hasłem F na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki. | Fi.Ck 16I |
| 25 PLN | |
4228 |
1953 koperta z hasłem E na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja. | Fi.Ck 16I |
| 60 PLN | |
4229 |
1953 koperta z hasłem D na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja. | Fi.Ck 16I |
| 60 PLN | |
4230 |
1953 koperta z hasłem C na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja. | Fi.Ck 16I |
| 60 PLN | |
4231 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 16a, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN | |
4232 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
4233 |
1954 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 16b, gwarancja. | Fi.Cp 132 |
| 75 PLN | |
4234 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 16b, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 50 PLN | |
4235 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka (na odpowiedź) z nadrukiem typ 19a, gwarancja. | Fi.Cp 132B |
| 50 PLN | |
4236 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN | |
4237 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 13, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN | |
4238 |
1954 koperta z hasłem H na papierze szarobiałym. | Fi.Ck 14 |
| 12 PLN | |
4239 |
1954 koperta z hasłem F na papierze szarobiałym. | Fi.Ck 14 |
| 12 PLN | |
4240 |
1954 koperta z hasłem E na papierze białym. | Fi.Ck 14 |
| 12 PLN | |
4241 |
1954 koperta z hasłem D na papierze białym. | Fi.Ck 14 |
| 12 PLN | |
4242 |
1954 koperta z hasłem E na papierze y. | Fi.Ck 14 |
| 12 PLN | |
4243 |
1954 całostka wydania prowizorycznego, rozbity nadruk gr. | Fi.Cp 132B |
| 20 PLN | |
4244 |
1954 koperta z hasłem C na papierze x. | Fi.Ck 14 |
| 12 PLN | |
4245 |
1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie, komplet 2 kart skasowanych okolicznościowo 4.6 (!), kasownik z błędem daty 4.6 zamiast 4.8, ciekawostka. | Fi.Cp139-140 |
| 50 PLN | |
4246 |
1955 całostka z usterką plama na brzuchu syrenki. | Fi.Cp 140 |
| 35 PLN | |
4247 |
1956 wydanie prowizoryczne, gwarancja. | Fi.117 |
| 150 PLN | |
4248 |
| 150 PLN | |
4249 |
| 150 PLN | |
4250 |
1956 całostka z opłaconą odpowiedzią z błędem "miejsee zamiast miejsce". | Fi.Cp144 |
| 35 PLN | |
4251 |
1956 całostka wydania prowizorycznegoz przedrukiem "cena 40 gr" i literą X, krzywo odcięta część na odpowiedź, gwarancja. | Fi.Cp 132A |
| 150 PLN VERKAUFT | |
4252 |
1956 całostka wydania prowizorycznego z podwójnym nadrukiem, gwarancja. | Fi.Cp 117 d |
| 150 PLN | |