4173 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 z nadrukiem typ 7, po bokach minimalne ślady po podklejkach. | Fi.Cp 119 Ix |
| 30 PLN | |
4174 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 i hasłem 16b na papierze w grubym. | Fi.Cp 119 IIw |
| 30 PLN VERKAUFT | |
4175 |
1949 całostka wydania prowizorycznego na papierze w grubym. | Fi.Cp 122 |
| 25 PLN | |
4176 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.48 i hasłem 16b na papierze grubym, ślady po podklejeniu w okolicy znaku opłaty. | Fi.Cp 119 IIw |
| 35 PLN | |
4177 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 3, niekatalogowana, gwarancja. | Fi.Cp 117b |
| 120 PLN | |
4178 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 5, usterka uszkodzone T w POCZTA, na odwrocie podlepka. | Fi.Cp 112 IIIw |
| 35 PLN | |
4179 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 5, usterka uszkodzony napis KARTA, dwie podlepki na odwrocie. | Fi.Cp 112 IIIy |
| 35 PLN | |
4180 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 113 |
| 40 PLN | |
4181 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Jana Kasprowicza, nadruk przesunięty. | Fi.Cp 121 I Nd. 14 |
| 50 PLN | |
4182 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Aleksandra Gierymskiego na papierze grubym. | Fi.Cp 121 I Nd. 14 |
| 100 PLN | |
4183 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Stanisława Wyspiańskiego na papierze grubym. | Fi.Cp 121 I Nd.14 |
| 100 PLN | |
4184 |
1949 wydannie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp 119 |
| 25 PLN | |
4185 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją wielkanocną. | Fi.Cp 110 II a |
| 35 PLN | |
4186 |
1950 "groszy" nadruk typu 10, na karcie 109 (Bierut) z hasłem propagandowym - dotychczas niekatalogowany !!! karta czysta; typ 10 nadruku należy do jednego z czterech najrzadszych typów dyrekcyjnych. | Fi.Cp109II |
| 300 PLN | |
4187 |
1950 "groszy" typ 8, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 26.I.52 z Krynicy. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
4188 |
1950 "groszy" typ 5, nadruk na czystej karcie wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze niebieskim. | Fi.Cp117a |
| 100 PLN | |
4189 |
1950 całostka z hasłem 18a. | Fi.Cp 124 |
| 12 PLN | |
4190 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 110 IAb |
| 100 PLN VERKAUFT | |
4191 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
4192 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 18, niekatalogowana, gwarancja. | Fi.Cp 117a |
| 120 PLN | |
4193 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 23, gwarancja. | Fi.Cp 123 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
4194 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 23 i hasłem 19, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
4195 |
1950 całiostka z nadrukiem groszy typ 9 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
4196 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
4197 |
1950 całostka z zielonym nadrukiem groszy typ 23 i hasłem 19, sygnatura VI.50, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
4198 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 1 i hasłem 21a, sygnatura VI.50, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
4199 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 1 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
4200 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 16 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
4201 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 26, hasło 21a, sygnatura VI.50, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 75 PLN VERKAUFT | |
4202 |
1950 całostka z nadrukiem typ 24 i hasłem 18a z nadrukiem groszy, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 40 PLN | |
4203 |
1951 karta do przesyłania życzeń 1-Majowych, skasowana okolicznościowo 30.IV w dniu rozpoczęcia IV Międzynarodowego Wyścigu Pokoju. | Fi.Cp127 |
| 30 PLN | |
4204 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
4205 |
1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą XI.51, na rogach niewielkie ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
4206 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturąXI.51, na rogach ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
4207 |
1951 całosta z hasłem 21b i sygnaturąXI.51, na rogach ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
4208 |
1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51, na rogach niewielkie ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
4209 |
1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VII.52. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
4210 |
1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą VII.52, na rogach nieznaczne ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
4211 |
1951 całostka okolicznościowa. | Fi.Cp 128 |
| 10 PLN | |
4212 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 125 |
| 10 PLN | |