13729 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze zielonym. | Fi.Cp 117b |
| 25 PLN | |
13730 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym. | Fi.Cp 117c |
| 25 PLN | |
13731 |
1949 całostka wydanai prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowym. | Fi.Cp 117d |
| 25 PLN | |
13732 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.48 i nadrukiem typ 7. | Fi.Cp 119 Ix |
| 30 PLN | |
13733 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 z nadrukiem typ 7, po bokach minimalne ślady po podklejkach. | Fi.Cp 119 Ix |
| 30 PLN | |
13734 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 i hasłem 16b na papierze w grubym. | Fi.Cp 119 IIw |
| 30 PLN | |
13735 |
1949 całostka wydania prowizorycznego na papierze w grubym. | Fi.Cp 122 |
| 25 PLN | |
13736 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.48 i hasłem 16b na papierze grubym, ślady po podklejeniu w okolicy znaku opłaty. | Fi.Cp 119 IIw |
| 35 PLN VERKAUFT | |
13737 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 13, trzy podlepki na odwrocie. | Fi.Cp 112 IA |
| 40 PLN VERKAUFT | |
13738 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 5, usterka uszkodzone T w POCZTA, na odwrocie podlepka. | Fi.Cp 112 IIIw |
| 35 PLN | |
13739 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 5, usterka uszkodzony napis KARTA, dwie podlepki na odwrocie. | Fi.Cp 112 IIIy |
| 35 PLN | |
13740 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 113 |
| 40 PLN | |
13741 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Jana Kasprowicza, nadruk przesunięty. | Fi.Cp 121 I Nd. 14 |
| 50 PLN | |
13742 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Aleksandra Gierymskiego na papierze grubym. | Fi.Cp 121 I Nd. 14 |
| 100 PLN | |
13743 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Stanisława Wyspiańskiego na papierze grubym. | Fi.Cp 121 I Nd.14 |
| 100 PLN | |
13744 |
1949 całostka z nadrukiem typ 7 nadana z Poznania 6.2.50. | Fi.Cp 119 I |
| 15 PLN | |
13745 |
1949 Wydanie przedrukowe,duże plamy od skocza na krawędzi z lewej i prawej strony kartki, niewidoczna na skanie. | Fi.Cp 121 II typ 14 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
13746 |
1949 Wydanie przedrukowe,duże plamy od skocza na krawędzi z lewej i prawej strony kartki, niewidoczna na skanie. | Fi.Cp121 II typ14 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
13747 |
1949 Wydanie przedrukowe, papier szary. | Fi.Cp 111 A IIz |
| 35 PLN | |
13748 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka na papierze kremowoszarym y. | Fi.Cp 111AIIy |
| 30 PLN | |
13749 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Marii Wysłuchowskiej. | Fi.Cp 121 II typ 15 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
13750 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Aleksandra Fredry. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 30 PLN | |
13751 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Wojciecha Bogusławskiego.Kartka z ustrką w sygnaturze "brak pierwszej litery P", gwarancja. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 150 PLN | |
13752 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Bolesława Prusa. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 30 PLN | |
13753 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Leona Wyczółkowskiego. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
13754 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Władysława Reymonta. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 30 PLN | |
13755 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Marii Wysłuchowskiej. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 30 PLN | |
13756 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Cypriana Norewida. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 30 PLN | |
13757 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Elizy Orzeszkowej. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 35 PLN | |
13758 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Adama Mickiewicza. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 35 PLN | |
13759 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Zygmunta Krasińskiego, karta lekko rozdarta. | Fi.Cp 121 I typ 14 |
| 15 PLN | |
13760 |
1950 "groszy" typ 11, nadruk na czystej karcie wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym. | Fi.Cp117c |
| 90 PLN | |
13761 |
1950 próbna odbitka nadruku nowej wartości i hasła propagandowego na kartonowej przekładce, bardzo rzadkie, gwarancja. | Fi.Cp 119 |
| 800 PLN | |
13762 |
1950 całostka z hasłem 18a. | Fi.Cp 124 |
| 12 PLN | |
13763 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 110 IBa |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13764 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 110 IAb |
| 100 PLN | |
13765 |
| 100 PLN | |
13766 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13767 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 18, gwarancja. | Fi.Cp 117a |
| 120 PLN | |
13768 |
1951 całostka okolicznościowa. | Fi.Cp 128 |
| 5 PLN | |