13529 |
1930 całostka nadana z Równego Wołyńskiego z sygnaturą (VIII-1928). | Fi.Cp 48 |
| 10 PLN | |
13530 |
1930 całostka z sygnaturą 235. | Fi.Cp 45 I |
| 15 PLN | |
13531 |
1931 całostka z sygnaturą VII-1930. | Fi.Cp 48 |
| 10 PLN | |
13532 |
1931 całostka z sygnaturą 235. | Fi.Cp 45I |
| 15 PLN | |
13533 |
1931 całostka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp 48 I |
| 10 PLN | |
13534 |
1931 całostka z sygnaturą 235, drobne zagięcia i ślad po spinaczu. | Fi.Cp 45I |
| 15 PLN | |
13535 |
| 10 PLN | |
13536 |
| 15 PLN | |
13537 |
1932 Druk w sprawach żywnościowych, wysłany 11.X.33 z Łodzi, z obiegu rzadki, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.53 |
| 200 PLN | |
13538 |
1932 całostka nadana w ambulansie pocztowym Wołkowysk - Warszawa 116 11.IX.1933. | Fi.Cp 51 |
| 50 PLN | |
13539 |
1932 całostka nadana w ambulansie pocztowy Załucze - Lwów 165b 20.IV.1934. | Fi.Cp 51 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
13540 |
1932 formularz pocztowy z dochodem przeznaczonym na walkę z gruźlicą. | |
| 35 PLN | |
13541 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
13542 |
| 35 PLN | |
13543 |
1932 formularz pocztowy | |
| 35 PLN VERKAUFT | |
13544 |
1932 kartka na formularzu pocztowym z dochodem na walkę z bezrobociem. | |
| 35 PLN | |
13545 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych, lekko pożółkła na brzegach. | Fi.Cp 54 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
13546 |
1932 formularz pocztowy na walkę z bezrobociem. | |
| 40 PLN | |
13547 |
1933 całostka wydania przedrukowego z usterką "uszkodzone trzecie 0 w cyfrze 5.000.000", wirnik LOPP. | Fi.Cp 58 |
| 35 PLN | |
13548 |
1933 całostka z ilustracją 13, ślad po spinaczu. | Fi.Cp 55 |
| 20 PLN | |
13549 |
1933 całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp 55 |
| 20 PLN | |
13550 |
1933 całostka z ilustracja z głową apostoła. | Fi.Cp 55 |
| 70 PLN | |
13551 |
1933 całostka z ilustracją krucyfiks Wita Stwosza. | Fi.Cp 55 |
| 70 PLN | |
13552 |
1934 całostka z hasłem propagandowym K z sygnaturą (VIII-1934). | Fi.Cp 65B |
| 20 PLN | |
13553 |
1934 całostka z hasłem propagandowym K. | Fi.Cp 65A |
| 20 PLN VERKAUFT | |
13554 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27 z sygnaturą (III-1933), ślad po zagięciu w połowie. | Fi.Cp 63 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
13555 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8 z sygnaturą (III-1933), niewielkie plamki w dolnym prawym rogu. | Fi.Cp 63 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
13556 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z sygnaturą (III-1933). | Fi.Cp 63 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
13557 |
1935 całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp 68 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
13558 |
1935 całostaka z ilustracją 23. | Fi.Cp 68 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
13559 |
1935 całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym K z sygnaturą (I-1937). | Fi.Cp 71 |
| 40 PLN | |
13560 |
1935 całostka ze zdjęciem kościoła Św. Anny w Wilnie. | Fi.Cp 68 |
| 50 PLN | |
13561 |
1935 całostka z widokiem Daru Pomorza w porcie w Gdyni. | Fi.Cp 68 |
| 50 PLN | |
13562 |
1935 całostka ze zdjęciem schroniska w Tatrach. | Fi.Cp 68 |
| 50 PLN | |
13563 |
1935 formularz pocztowy na walkę z bezrobociem. | |
| 40 PLN | |
13564 |
1937 całostka z sygnaturą IX.1934. | Fi.Cp 67 |
| 30 PLN | |
13565 |
1937 całostka wydania ilustrowanego z ilustracją nr 1 Wawel. | Fi.Cp 76 |
| 15 PLN | |
13566 |
1937 całostka z ilustracją 27. | Fi.Cp 76 |
| 15 PLN | |
13567 |
1937 całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp 76 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
13568 |
1937 całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp 76 |
| 15 PLN VERKAUFT | |