Die Auktion endet am 02.12.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion fremde Posten auf polnischen Gebieten

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
68452

1877 list polecony z Ober Glogau (Głogówka) do Niemiec, ciekawa erka "Eingeschrieben".


80 PLN
Biete
68453

1877 obwoluta listu z Zibelle (Niwica) do Sorau (Żary).


40 PLN
Biete
68454

1878 znaczek ze stemplem Ziegenhals (Głuchołazy).


Mi.33
20 PLN
Biete
68455

1878 znaczek ze stemplem Kempen (Kępno).


Mi.33
25 PLN
Biete
68456

1878 kompletny składany list z Krakowa do Rybnej.


30 PLN
Biete
68457

1878 składany list z Rawicza do Gostynia.


50 PLN
Biete
68458

1879 list z Marienwerder (Kwidzyn) do Gdańska, na odwrocie stempel odbiorczy.


Mi.33
50 PLN
Biete
68459

1879 znaczek ze stemplem Pudewitz (Pobiedziska Poznańskie).


Mi.33
25 PLN
Biete
68460

1879 Królestwo Polskie, karta pocztowa wysłana z Warszawy do Berlina.


Mi.P4
100 PLN
Biete
68461

1879 AMBULANS 27, karta pocztowa za 3 kop wysłana 29 III z Warszawy do Birmingham, znak opłaty skasowany datownikiem "ВАРШВА 1 ЭКСПЕД", obok drugi datownik "ВАРШВА ЭКСП.ПР.и ВЫД.ИНОСТР.КОРР.", stempel ambulansu nr.27 relacji Warszawa-Aleksandrów - datownik POCZTOWY WAGON No.27 (ПОЧТОВЫЙ ВАГОН No.27) z wyróżnikiem "5"; na odwrocie angielski datownik odbiorczy z 13.4; bardzo dobry stan zachowania.


Mi.P5
100 PLN
Biete
68462

1879 obwoluta listu z Przegini do Krakowa.


40 PLN
Biete
68463

1880 kompletny składany list z Gross Schliewitz (Śliwice).


Mi.40
30 PLN
Biete
68464

1880 XIONS, znaczek wydania Niemiec PFENNIG za 10 fenigów, skasowany 2/11 jednoobrączkowym datownikiem w miejscowości Książ Wielkopolski, bardzo dobry stan zachowania.


Mi.41
100 PLN
Biete
68465

1880 list do Berlina nadany w Żninie w kursie powrotnym ambulansu kolejowego na trasie Poznań – Bydgoszcz, prostokątny stempel „POSEN – BROMBERG / I Rückfahrt”.


Mi.41
90 PLN
Biete
68466

1880 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, wydanie przedrukowe - koperta za 7/8 kop, rozmiar: 145x81 mm; dobry stan zachowania (na froncie niewielkie przebarwienia).


Mi.U27C 
50 PLN
Biete
68467

1880 kompletny składany list z Konsystorza w Krakowie do Rybnej.


40 PLN
Biete
68468

1881 REICHENAU IN OSTPREUSSEN, znaczek wydania Niemiec PFENNIG za 10 fenigów, skasowany 21 5 na wycinku prostokątnym datownikiem ramkowym w miejscowości Rychnowo, bardzo dobry stan zachowania.


Mi.41
80 PLN
Biete
68469

1881 obwoluta listu z Neustadt (Prudnik) do GBiałej.


Mi.42
120 PLN
Biete
68470

1881 list z Starostwa w Krakowie do Rybnej.


25 PLN
Biete
68471

1881 kompletna gazeta SŁOWO w języku rosyjskim wysłana z Przemyśla opłacona austriackim znaczkiem gazetowym.


80 PLN
Biete
68472

1883 obwoluta listu z Wiesau (Wymiarki) do Sagan (Żagań).


40 PLN
Biete
68473

1884 parka znaczków ze stemplem Bolkenheim (Bolków).


Mi.42
25 PLN
Biete
68474

1884 obwoluta listu z Graudenz (Grudziądz) do Stumm (Sztum).


Mi.42
30 PLN
Biete
68475

1885 list składany z Oppeln (Opola) do Rybnika.


Mi.34
50 PLN
Biete
68476

1885 obwoluta listu z Borek (Borek Wielkopolski) do Koschmin (Koźmina).


Mi.41
30 PLN
Biete
68477

1885 obwoluta listu z Brzeżan do Lwowa.


40 PLN
Biete
68478

1886 obwoluta listu z Driczmin (Drzycim) do Schwetz (Świecie).


Mi.41
30 PLN
Biete
68479

1886 list z Krakowa do Francji, dwujęzyczny kasownik urzędu pocztowego Kraków Dworzec, na froncie stempel odbiorczy.


Mi.46
80 PLN
Biete
68480

1887 list polecony opłacony znaczkami węgierskimi za 5kr i 10kr wysłany 13.I z Fiume (jedyny węgierski port morski nad Adriatykiem) do Krakowa, na odwrocie datownik odbiorczy i nalepka zabezpieczająca nadawcy; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.


Mi.23, 24
200 PLN
Biete
68481

1887 list z Krakowa do Francji, dwujęzyczny kasownik urzędu pocztowego Kraków Dworzec, na froncie stempel odbiorczy.


Mi.47
80 PLN
Biete
68482

1887 część na odpowiedź podwójnej karty pocztowej wysłana 18.IV z Kazimierza Dolnego do Warszawy, datownik nadawczy "КАЗМЕРЖСКАЯ П.О.", na froncie okrągły godzinnik warszawski "6 ч. ВЕЧ." (godzina 6 wieczorem) i datownik odbiorczy z 19.IV, tekst na odwrocie pisany po hebrajsku; dobry stan zachowania (karta pionowo złamana); temat - JUDAICA.


Mi.P8A
150 PLN
Biete
68483

1888 sądowy dowód doręczenia (Post-Zustellungsurkunde) odesłany 29 I z miejscowości Orchowo do sądu w Gnieźnie, dwuobrączkowy datownik nadawczy ORCHOWO i odbiorczy GNESEN1 z 30 I z godzinnikiem "1-8V", na froncie wpisano niebieską kredką dużymi cyframi "30"; dobry stan zachowania.


60 PLN
Biete
68484

1889 WRESCHEN, znaczek wydania Niemiec PFENNIG za 10 fenigów, skasowany 10 9 jednoobrączkowym datownikiem we Wrześni, bardzo dobry stan zachowania.


Mi.41
40 PLN
Biete
68485

1889 kartka z Konstantynopola do Krakowa.


40 PLN
Biete
68486

1889 wycinek opaski gazetowej ze Lwowa do Warszawy, bardzo rzadki stempel rosyjskiej cenzury "Włożenie konfiskowano / W.C.K." w ramce, stempel tego typu znany na kilku egzemplarzach opasek gazetowych Gazety Lwowskiej.


250 PLN
Biete
68487

1889 obwoluta listu z Szczecina.


20 PLN
Biete
68488

1890 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, opaska gazetowa za 2 kop, rozmiar: 177x444mm; bardzo dobry stan zachowania.


Mi.S2B
120 PLN
Biete
68489

1890 adres przesyłkowy austriacki dwujęzyczny (niemiecki i polski) formularz z wydrukowanym znakiem stemplowym za 5 kr, do paczki wysłanej z Dąbrowy do Krakowa, znak skasowany datownikiem nadawczym 14/8, nalepka z nazwą miejscowości i numerem przesyłki, na froncie i odwrocie stemple odbiorcze; dobry stan zachowania (pionowe złamanie).


100 PLN
Biete
68490

1890 adres przesyłkowy austriacki dwujęzyczny (niemiecki i polski) formularz z wydrukowanym znakiem stemplowym za 5 kr, do paczki wysłanej z Żabna do Krakowa, znak skasowany datownikiem nadawczym 15/8, nalepka z nazwą miejscowości i numerem przesyłki, na froncie stempelek FRANCO, na froncie i odwrocie stemple odbiorcze; dobry stan zachowania (pionowe złamanie).


150 PLN
Biete
68491

1891 Rudnik, list do Lwowa opłacony znaczkiem wydania z 1890 roku unieważnionym kasownikiem z Rudnika.


Mi.53
80 PLN
Biete