Die Auktion endet am 02.12.2024

Aktuelle Auktion Ganzsachen

80155

1938 kartka z hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego z 1 września 1939! z Czerniewic koło Włocławka do Torunia.

Fi.Cp81
120 PLN
Biete
80156

1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 13.

Fi.Cp81
50 PLN
Biete
80157

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp81
20 PLN
Biete
80158

1938 całostka z hasłem propagandowym 12 i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
Biete
80159

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 11.

Fi.Cp81
50 PLN
Biete
80160

1938 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłami propagandowymi 15 i 16.

Fi.Cp82
50 PLN
Biete
80161

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłami propagandowymi 15 + 16.

Fi.Cp82
50 PLN
Biete
80162

Fi.Cp83
50 PLN
Biete
80163

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
30 PLN
Biete
80164

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", drobne zagniecenia, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp83 WZÓR
700 PLN
Biete
80165

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp85
120 PLN
Biete
80166

Fi.Cp85
100 PLN
Biete
80167

Fi.Cp85
120 PLN
Biete
80168

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
Biete
80169

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
Biete
80170

Fi.Cp86
50 PLN
Biete
80171

Fi.Cp86
50 PLN
Biete
80172

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 58 - Stanisław Noakowski "Wizja pałacu Ujazdowskiego w Warszawie"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
Biete
80173

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm BEJSCE; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
Biete
80174

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 60 - Gotyk ORAWKA; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
Biete
80175

Fi.Cp86
100 PLN
Biete
80176

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80177

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38 - Józef Chełmoński; minimalnie słabszy stan zachowania (niewielkie przebarwienie w rzeczywistości praktycznie niewidoczne).

Fi.Cp86
40 PLN
Biete
80178

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego z dnia wybuchu II WŚ 1 września 1939 z Sułkowic do Przeginii Narodowej

Fi.Cp86
150 PLN
Biete
80179

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
50 PLN
Biete
80180

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80181

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80182

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80183

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80184

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80185

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80186

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, zestaw 20 całostek z różnymi ilustracjami w słabszym stanie, każda z niewielkimi mankamentami.

Fi.Cp86
280 PLN
Biete
80187

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80188

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80189

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46, znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp86
1 000 PLN
Biete
80190

Fi.Cp86
70 PLN
Biete
80191

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp86
40 PLN
Biete
80192

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33.

Fi.Cp86
50 PLN
Biete
80193

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
80194

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete