80155 |
1938 kartka z hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego z 1 września 1939! z Czerniewic koło Włocławka do Torunia. | Fi.Cp81 |
| 120 PLN Biete | |
80156 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 13. | Fi.Cp81 |
| 50 PLN Biete | |
80157 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN Biete | |
80158 |
1938 całostka z hasłem propagandowym 12 i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN Biete | |
80159 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 11. | Fi.Cp81 |
| 50 PLN Biete | |
80160 |
1938 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłami propagandowymi 15 i 16. | Fi.Cp82 |
| 50 PLN Biete | |
80161 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłami propagandowymi 15 + 16. | Fi.Cp82 |
| 50 PLN Biete | |
80162 |
| 50 PLN Biete | |
80163 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 30 PLN Biete | |
80164 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", drobne zagniecenia, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp83 WZÓR |
| 700 PLN Biete | |
80165 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp85 |
| 120 PLN Biete | |
80166 |
| 100 PLN Biete | |
80167 |
| 120 PLN Biete | |
80168 |
| 40 PLN Biete | |
80169 |
| 40 PLN Biete | |
80170 |
| 50 PLN Biete | |
80171 |
| 50 PLN Biete | |
80172 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 58 - Stanisław Noakowski "Wizja pałacu Ujazdowskiego w Warszawie"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN Biete | |
80173 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm BEJSCE; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN Biete | |
80174 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 60 - Gotyk ORAWKA; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN Biete | |
80175 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok Berezwecz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN Biete | |
80176 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |
80177 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38 - Józef Chełmoński; minimalnie słabszy stan zachowania (niewielkie przebarwienie w rzeczywistości praktycznie niewidoczne). | Fi.Cp86 |
| 40 PLN Biete | |
80178 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego z dnia wybuchu II WŚ 1 września 1939 z Sułkowic do Przeginii Narodowej | Fi.Cp86 |
| 150 PLN Biete | |
80179 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN Biete | |
80180 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |
80181 |
| 60 PLN Biete | |
80182 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |
80183 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |
80184 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |
80185 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |
80186 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, zestaw 20 całostek z różnymi ilustracjami w słabszym stanie, każda z niewielkimi mankamentami. | Fi.Cp86 |
| 280 PLN Biete | |
80187 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |
80188 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |
80189 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46, znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp86 |
| 1 000 PLN Biete | |
80190 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 z obiegu pocztowego z Mrozów. | Fi.Cp86 |
| 70 PLN Biete | |
80191 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN Biete | |
80192 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN Biete | |
80193 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |
80194 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN Biete | |