47057 |
1964 IV Zjazd PZPR, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy górny z błędem "ciało obce w cyfrze6 nominału"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1351 B Mi.1499 |
| 80 PLN | |
47058 |
1964 IV zjazd PZPR, znaczek bez druku barwy czarnej, gwarancja Walocha. | Fi.1351MK1 Mi.1499F |
| 720 PLN VERKAUFT | |
47059 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 ""kokardka" za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 120 PLN | |
47060 |
| 100 PLN | |
47061 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B5, B Mi.1513 |
| 120 PLN | |
47062 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.1365 ark. Mi.1513 |
| 50 PLN | |
47063 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5) Mi.1513 |
| 60 PLN | |
47064 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1365B5 |
| 20 PLN | |
47065 |
| 20 PLN | |
47066 |
| 10 PLN | |
47067 |
1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz sprzedażny zagięty w połowie. | Fi.1378 ark. Mi.1526 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
47068 |
1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.1379 ark. Mi.1529 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
47069 |
1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz sprzedażny. | Fi.1380 ark. Mi.1527 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
47070 |
1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny zagięty przez dwie perforacje. | Fi.1381 ark. Mi.1529 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
47071 |
| 30 PLN | |
47072 |
1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA. | Fi.1387+Pw2B1 Mi.1536 |
| 15 PLN | |
47073 |
1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA, gwarancja i oznaczenie. | Fi.1387+Pw2B1 Mi.1536 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
47074 |
1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, znaczek z podwójnym moletowaniem W na przywieszce, gwarancja i opis Walocha. | Fi.1387+Pw2B1 |
| 25 PLN | |
47075 |
1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1392-403 ark. Mi.1541-52 |
| 550 PLN | |
47076 |
1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych na dolnym rzędzie. | Fi.1404-11 ark. Mi.1553-60 |
| 500 PLN | |
47077 |
1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych wzdłuż ostatniego rzędu. | Fi.1404-11 ark. Mi.1553-60 |
| 650 PLN VERKAUFT | |
47078 |
1964 badanie kosmosu, pojedyncza frankatura znaczka za 5,60 na liście lotniczym z Jawora do Argentyny. | Fi.1410 Mi.1559 |
| 30 PLN | |
47079 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
47080 |
| 35 PLN | |
47081 |
| 40 PLN | |
47082 |
| 80 PLN | |
47083 |
1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok stemplowany. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 40 PLN | |
47084 |
| 80 PLN | |
47085 |
| 60 PLN | |
47086 |
| 90 PLN | |
47087 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-) | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 60 PLN | |
47088 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 4 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 70 PLN | |
47089 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne, gwarancja. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 160 PLN | |
47090 |
| 120 PLN | |
47091 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.41 FDC Mi.Bl.32 |
| 90 PLN | |
47092 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
47093 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
47094 |
| 80 PLN | |
47095 |
| 160 PLN | |
47096 |
| 80 PLN | |