46937 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.1267-9 ark. Mi.1415-7 |
| 200 PLN | |
46938 |
| 30 PLN | |
46939 |
| 40 PLN | |
46940 |
| 40 PLN | |
46941 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, kasowany okolicznościowo narożny znaczek za 60 gr. z błędem na poz.1 "0 uszkodzone z lewej" i pustopolem na górze. | Fi.1268 B4 Pw Mi.1416 Zf |
| 50 PLN | |
46942 |
| 15 PLN | |
46943 |
| 10 PLN | |
46944 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268B2 Mi.1416 |
| 20 PLN | |
46945 |
| 25 PLN | |
46946 |
| 40 PLN | |
46947 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 40 gr. z podklejeniem fragmentu arkusza na marginesie. | Fi.1270-5 ark. Mi.1418-23 |
| 500 PLN | |
46948 |
| 15 PLN | |
46949 |
| 25 PLN | |
46950 |
| 25 PLN | |
46951 |
| 60 PLN | |
46952 |
| 50 PLN | |
46953 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr. | Fi.1278 ark. Mi.1426 |
| 80 PLN | |
46954 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, dwie unikalne parki pionowe niedawno skatalogowanych ciętych znaczków za 40 i 60 gr. wydrukowanych na bezdrzewnym białym papierze o grubości 0,10 mm, inne nominały nie są znane jako cięte; górny margines znaczka za 40 gr. jest poziomo zgięty poza rysunkiem, a lewa krawędź górnego znaczka za 60 gr. ma przywarcie poza rysunkiem, poza tym wszystkie cztery zachowane są w dobrym stanie z prawdziwą i nienaruszoną gumą, bez podlepek ani ich śladów, znaczki za 40 gr. fotoatest Schmutz, znaczki za 60 gr. gwarancja i fotoatest Petriuk. | Fi.1278 nz, 1279 nz Mi.1426 U, 1427 U |
| 24 000 PLN | |
46955 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa szara do góry powodująca powstanie efektu podwójnego samolotu, gwarancja eksperta PZF. | Fi.1279 Mi.1427 |
| 55 PLN | |
46956 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, narożna parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem na poz.20 "rozdwojony czub orła", gwarancja. | Fi.1279 B1 Mi.1427 |
| 200 PLN | |
46957 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 50 PLN | |
46958 |
1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1279B1 Mi.1427 |
| 100 PLN | |
46959 |
| 35 PLN | |
46960 |
| 30 PLN | |
46961 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1279B2 Mi.1427 |
| 35 PLN | |
46962 |
| 40 PLN | |
46963 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja eksperta PZF. | Fi.1279MK Mi.1427 |
| 50 PLN | |
46964 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 50 PLN | |
46965 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 30 PLN | |
46966 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z nadrukiem przesuniętym do góry wychodzącym poza obrys obrazka znaczka, gwarancja Walocha. | Fi.1286MK Mi.1434 |
| 180 PLN | |
46967 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, komplet dwóch znaczków z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie - arkusz zawierał tylko 20 znaczków, rzadko oferowane, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Więcław. | Fi.1286Np, 1287Np Mi.1434DD, 1435DD |
| 8 000 PLN | |
46968 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
46969 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 50 PLN | |
46970 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
46971 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 20 PLN | |
46972 |
| 15 PLN | |
46973 |
| 20 PLN | |
46974 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolami na górnym marginesie i nazwą wydania. | Fi.1288 Mi.1436 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
46975 |
1963 zdobywanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie. | Fi.1289-98 ark. Mi.1437-46 |
| 400 PLN | |
46976 |
1963 zdobywanie kosmosu, prawy dolny znaczek z błędem "dodatkowy obiekt", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1289B Mi.1437 |
| 110 PLN VERKAUFT | |