Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
34356

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 ""kokardka" za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
100 PLN
Biete
34357

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513
120 PLN
Biete
34358

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1365 ark.
Mi.1513
50 PLN
Biete
34359

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5)
Mi.1513
60 PLN
Biete
34360

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1365B5
20 PLN
Biete
34361

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
Biete
34362

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, znaczek bez druku barwy czerwonej, gwarancja i opis Walisch.

Fi.1368MK1
Mi.1516
750 PLN
Biete
34363

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
Biete
34364

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.1378 ark.
Mi.1526
50 PLN
Biete
34365

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379 ark.
Mi.1529
50 PLN
Biete
34366

1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny zagięty przez dwie perforacje.

Fi.1381 ark.
Mi.1529
50 PLN
Biete
34367

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
Biete
34368

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA.

Fi.1387+Pw2B1
Mi.1536
15 PLN
Biete
34369

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1387+Pw2B1
Mi.1536
20 PLN
Biete
34370

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, znaczek z podwójnym moletowaniem W na przywieszce, gwarancja i opis Walocha.

Fi.1387+Pw2B1
25 PLN
Biete
34371

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie.

Fi.1392-403 ark.
Mi.1541-52
600 PLN
Biete
34372

1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych na dolnym rzędzie.

Fi.1404-11 ark.
Mi.1553-60
500 PLN
Biete
34373

1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych wzdłuż ostatniego rzędu.

Fi.1404-11 ark.
Mi.1553-60
650 PLN
Biete
34374

1964 badanie kosmosu, znaczek z błędem "PBOMIENIOWANIE" na kopercie pierwszego dnia obiegu, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1409B1
Mi.1558
40 PLN
Biete
34375

1964 ilustrowana karta pocztowa wysłana 9.9 z Zakopanego do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym z szarotką; bardzo dobry stan zachowania; temat - KOLEJ ŻELAZNA; KWIATY.

Fi.Cp236a
20 PLN
Biete
34376

1964 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL5d
400 PLN
Biete
34377

1964 karnet okolicznościowy z okazji 600. lat Skawiny.

Fi.`
Mi.1337-41
30 PLN
Biete
34378

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
Biete
34379

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
Biete
34380

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
Biete
34381

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
Biete
34382

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
Biete
34383

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok stemplowany.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
Biete
34384

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
Biete
34385

1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-)

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
60 PLN
Biete
34386

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 4 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
70 PLN
Biete
34387

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne, gwarancja.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
160 PLN
Biete
34388

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", dodatkowo znaczki 1 i 4 z napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 intensywnie czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
120 PLN
Biete
34389

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
110 PLN
Biete
34390

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
Biete
34391

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
Biete
34392

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
Biete
34393

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok stemplowany.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
30 PLN
Biete
34394

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
Biete
34395

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok kasowany (Fi.60.-)

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
40 PLN
Biete